Jaga artiklit sõbraga

Kaupo kirjutas, et Best Marketing Team* kirjutas, et Mark Sweney, The Guardian’ist, kirjutas, et Suurbritannias möödus internet reklaamikanalina telest. Maailmarevolutsiooni seisukohast on järgmine oluline verstapost, millal USAs selleni jõutakse.

UK advertisers spent £1.75bn on internet advertising in the six months to the end of June, a 4.6% year-on-year increase, according to a report by the Internet Advertising Bureau and PricewaterhouseCoopers. To put this in perspective, in 1998, when the IAB first measured internet advertising, just £19.4m was spent online. The internet now accounts for 23.5% of all advertising money spent in the UK, while TV ad spend accounts for 21.9% of marketing budgets.

Best Marketingi blogis on asjalik arutelu sellel temal. Arno jõudis analoogiat kasutades mõtteni, et Eesti internetireklaamiturg võiks olla mahuga üle ühe miljardi krooni. Kas ta nii suur on ei tea, aga kindlasti märkimisväärselt suurem Emori mõõdetavast. Siia juurde sobib suurepäraselt üks slaid mu Best Interneti ettekandest.

tv on surnud

* Kes on saladuslik turundusinimene nimega Best Marketing Team?

Jaga artiklit sõbraga