Jaga artiklit sõbraga

Juba poolteist päeva on olnud võimalus registreeruda internetiturunduse kõige rajumale üritusele sel aastal. Veerand kohtadest on juba täidetud. Kui tahad saada kolme päevsa jooksul kontsentreeritud teadmisi internetiturundusest on Eliitlaager sulle sobiv koht.

Peale eliitteadmiste saad ka suhelda teiste turundajatega, arutada probleeme ja leida lahendusi, mis üksi saavutamata jääksid.

Nagu laagrile kohane, lähme paksu metsa sisse ja vahepeal koju ei lähe. See aitab paremini teisi tundma õppida ja õpitud materjali kinnistada. Esimesel Eliitlaagril osalenud pidasid seda formaati väga efektiivseks.

Kuidas teenida rohkem tulu läbi interneti täna ja homme? Tervikliku vastuse koos tegevusplaanidega saad selle aasta vingeimalt koolitusürituselt Internetiturunduse Eliitlaager 2010. Eelmise aasta hittüritus tuleb kordamisele 21-23. mail ja oodata on suurt tungi.

Eliitlaager 2010 kokkupanemisel küsitlesime huvilisi ja arvestasime Eesti turundajate suurimate väljakutsetega. Panime kokku kava, mis annab sulle kolme päevaga tippteadmised internetiturundusest ja mida rakendades saavutab su ettevõtte müügiedu internetis.

Vaata kohe, mida Eliitlaager 2010 sisaldab

Vaata, mida rääkisid üritusest Eliitlaager 2009 osavõtjad:

Jaga artiklit sõbraga