Jaga artiklit sõbraga

Ohud kauplustes ja firmadesArvestades seda, et pea kõik vabariigi elanikud kasutavad suuremal või vähemal määral firmade tooteid ja teenuseid, on minu arust häbematult vähe tähelepanu pööratud selle tegevusega kaasnevatele ohtudele. Paljud autorid on odava populaarsuse saavutamiseks keskendunud e-kaubanduse ohtudele, arvestamata sellega, e-kaubanduses liigub vaid imepisike osa tarbijate rahast.

Firmadest toodete ja teenuste ostmisega kaasnevad mitmed ohud. Eriti ohtlikud on näiteks kauplused, milles on palju ostlejaid. Kauplust külastades võite nakatuda viirusega, lisaks viirustele võib ühe ohuna välja tuua ka bakterid. Kaupluse külastamise ajal võib tekkida tulekahi, varised sisse lagi või juhtuda muu teie tervist ja vara kahjustav ootamatu sündmus.Paljud kaupluste ja firmade külastajad on murdnud luid, sattunud autoõnnetustesse.

Petturitele kuuluvad firmad võivad varastada teie krediitkaardiandmed ja teie identiteedi nii, et te ei kahtlusta midagi. On olnud juhte, kus firmast kauba tellimisel teete ettemaksu, kuid kaupa ei tarnitagi. Isegi kui külastate mainekat kauplust või firmat, siis võidakse teid teel nende füüsilise asukohani rünnata ja isegi tappa. Olge äärmiselt ettevaatlikud firmadest toodete ja teenuste ostmisel ning nende külastamisel.

Lugejate tungival nõudmisel lisan siia täpsustuse, et tegemist on iroonia ja sarkasmiga “internetist ostmine on väga ohtlik”-teemadel. Tänan, hr. E., Viimsist.

Jaga artiklit sõbraga