Jaga artiklit sõbraga

Selle aasta Eliitlaager tuleb vingem kui kunagi varem. Järjekorras kuues Eliitlaager toimub Laulasmaal nagu ka meie esimene üritus aastal 2009. Toome koos Peep Lajaga Eestisse esinejad, kes on just praegu oma ala tipud maailmas. Konverentsil astub üles kokku 11 esinejat, 8 välismaist esinejat ja lisaks kolm oma.

internetiturunduse eliitlaager

Ürituse formaat

Eliitlaager on laager. Toimub linnast väljas (Laulasmaa Spas) nädalavahetusel. Päevad on täis pakitud tihedat teadmiste jagamist ja õhtud on meelelahutuse ning networkingu jaoks. Teadmiste jagamine algab reede pealelõunal ja lõpeb pühapäval.

eliitlaager-esinejadEsinejad

Peaettekande teeb üks maailma tuntumaid tehingute optimeerimise spetsialiste, Brian Massey (The Conversion Scientist). Ta jagab nõuandeid, kuidas oma turundus veebis paremini käima panna ja külastajad tegutsejateks muuta.

Sisu

eliitlaager-osalejadEliitlaagris oleme läbi aastate jälginud seda, et osalejad saaksid praktilisi teadmisi, kuidas veebis tulemusi saavutada ja mida oleks võimalik kohe oma töös rakendada. 2014 Eliitlaagri fookuseks on andmepõhine turundus. Nagu esinejate nimistust näha, on tegemist tipptegijatega, kes aitavad igapäevaselt oma klientidel veebis tulemusi saavutada. See on Eliitlaagri peamine väärtus!

Osalejad, networking, pidu!

Lisaks välismaistele esinejatele tuleb seekord ka osalejaid väljastpoolt Eestit. Nii on kõigil võimalus suhelda turundajatega teistest riikidest, küsida nõu ja saada aru rahvusvahelistest trendidest. Selleks, et suhtlemine vabamalt kulgeks on nii reede kui laupäeva õhtul meelelahutusprogramm.

Tule vaata kava ja esinejaid Eliitlaagri lehel.

Jaga artiklit sõbraga