E-poe loomine - Dreamgrow Digital

Teenused

E-poe loomine

E-poe loomine vastavalt teie äri vajadustele, arvestades kaasaegsete nõudmistega turunduse ja optimeerimise osas. Leiame teile e-poe loomisel sobivaima lahenduse vastavalt sellele, kas tahate müüa vaid paari toodet või on plaanis suurem e-kaubamaja. E-poodide puhul on keskkonna halduri töö lihtsustamine eriti tähtis, selleks rakendame kaasaegset WordPressiga ühenduvat e-poetarkvara Woocommerce. Woocommerce e-poetarkvara avab teie müügikeskkonnale suurepärase funktsionaalsuse.

E-poe loomine: võimalused

  • woocommerce e-poe loomineElektroonilised maksed – Eesti pangamaksed, krediitkaardimaksed, Paypal, arve esitamine ja muud võimalused.
  • Transport – Arvuta transpordi hinda vastavalt toodetele, üks hind kõigile, tasutatransport teatavast summast ja muud võimalused.
  • Toodete haldus – Lihtne toodete haldamine nii füüsilise kauba kui digitaalsete teenuste puhul.
  • Raportid – Hea ülevaade tehingutest, kaubakogustest ja muudest e-poe olulistest näitajatest koondatud ühte mugavasse kasutajaliidesesse.
  • Turundus – Kupongid, allahindlused ja kampaaniapakkumised vastaval sinu äri vajadustele. Piiratud kogus allahindlusega müüke, kampaaniate lõpu automaatne määramine. Tasuta transport kampaaniapakkumisena.
  • Maksud – Eraisik või äri, Euroopa Liidus või väljas pool seda. Woocommerce lisab maksud vastavalt seadusele ja arvestab kõigi vajalike parameetritega ka juhul kui esineb maksuerisusi.

Otsingumootoritele optimeerimitud e-pood

E-poe loomine Wordpressi ja Woocommerce e-poetarkvara kasutades annab suurepärase võimaluse otsingumootoritele optimeerimiseks. Otsingumootoritele optimeerimine aitab teil oma toodetega Googles paremaid positsioone saavutada ja lehele rohkem kliente tuua.

Mõned valminud e-poed

e-poe valmistamine eliitlaager e-pood valmistamine salasõnaE-poe valmistamine piirdeaiad

Küsi meilt e-poe valmistamise pakkumist!

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.

Võta ühendust siit