ChatGPT koolitus - Dreamgrow Digital
Klient: ChatGPT koolitus
Töö: AI Koolitus: ChatGPT turunduses ja igapäevatöös

Oleme viinud läbi kümneid tehisintellekti koolitusi, millega oleme aidanud ettevõtjatel ja turundajatel oma töös tulemuslikumaks saada.

AI koolitus / ChatGPT koolitus

ChatGPT on tehisintellekt, mis suudab sind peaaegu inimesega võrdsel tasemel abistada. AI-rakendust saad kasutada paljude ülesannete kiirendamiseks ja optimeerimiseks.

ChatGPT aitab sind sisu loomisel, sotsiaalmeedia postituste ettevalmistamisel, e-kirjade koostamisel, Exceli valemite loomisel, programmeerimises, veebilehtede arendamisel, klienditeeninduses ja paljudes teistes valdkondades. 5-tunnisel koolitusel saad teada kõik, mida vaja, et oma töös AI tulemuslikult kasutusele võtta.

 

Vaata lähemalt.

AI chatgpt koolitus

AI koolitus sisu: ChatGPT kasutamine praktikas

Kuidas ChatGPT aitab kiiremini tööd teha ja teeb sinu eest rutiinseid tegevusi, et saaksid vähendada kulusid turunduses ja muudest igapäevastes tegevustes.

Protsesside optimeerimine: Näited ja parimad praktikad, kuidas tehisintellekt mõjutab peaga töötavate inimeste tulevikku. Tehisintellekti roll tööjõu dünaamikas, tööülesannete automatiseerimise mõju produktiivsusele.

  • SEO – Kuidas ChatGPT aitab leida optimeerimisvõimalusi? Märksõnade analüüs ja sisu optimeerimine
  • Sotsiaalmeedia – Kuidas luua sotsiaalmeedia postitusi ja leida sobivaid pilte? Strateegiad ja näited edukatest postitustest
  • Kampaaniad – Kuidas kasutada ChatGPT-d kampaaniate väljatöötamiseks ja konversioonimäära suurendamiseks? Kampaaniate planeerimine ja analüüs
  • Sisuloome – Kuidas anda ülesanne sisumaterjali kondikava loomiseks? Artikli struktuur, toote video peamised punktid, teemad jne.
  • Keelekorrektuur, kirjade kirjutamine – Kuidas sisestada lühikest teksti ja saada tagasi korrektse ärikeelega kiri? Parimad praktikad ja näited
  • Meiliturundus – Kuidas luua meilide malle, artikleid ja tootekirjelduste kokkuvõtteid? Strateegiad ja näited edukatest e-kirjadest
  • Kliendisuhtlus – Kuidas luua vastuseid klientide päringutele, mis tunduvad olevat inimeselt?
  • Stiilide kasutamine – Kuidas luua erineva stiiliga tekste (akadeemiline, modernne, noortepärane, luuleline)?
  • Programmeerimine ja andmete analüüs – Kuidas kasutada ChatGPT-d koodi loomiseks ja andmete analüüsimiseks? Praktilised näited ja kasutusjuhud
  • ChatGPT piirangud ja kitsaskohad – Millised on ChatGPT sisulised ja tehnilised piirangud? Kuidas neid piiranguid ületada või nendega toime tulla?

Koolitusel osalejate tagasisisde

Taaskord, suur tänu. Tagasiside tiimilt on ülipositiivne. “Parim koolitus viimase 10 aatsa jooksul”, “arvasin, et see haip on jama, aga jube äge värk. Kasutasin juba koolituse ajal.

 

chatgpt koolitus tagasiside

Uuri koolituse infot lähemalt

Koolitus on mõeldud sulle, kui soovid süvendada oma teadmisi ja oskusi ChatGPT ja tehisintellekti teemadel. Koolituse eesmärk on anda osalejatele praktilised näited ja tehnikad ChatGPT kasutamiseks oma töös ja igapäevaelus. Samuti on se koolitus tehisintellekti algkursus millega saad paika kõige tähtsamad asjad oma töö produktiivuse tõstmiseks.

Koolitus on mõeldud sulle, kui:

Oled tulemustele ja kasvule orienteeritud.

Sinu peamine töövahend on sinu pea. Müük, projektijuhtimine, turundus, ideede loomne, ja paljud muud ametid.

Töötad organisatsioonis turundusega (turundusjuht, turundusspetsialist) ja sinu eesmärgiks on kasvatada ettevõtte tulemusi läbi efektiivse turunduse ja kommunikatsiooni.

Osaled ettevõtte juhtimises (juhtkonnaliige, müügijuht) ja sinu jaoks on oluline aru saada, millised turundustegevused aitavad seatud strateegilisi eesmärke täita.

Tahad teada, kuidas oma tööd efektiivsemalt teha ja produktiivsust suurendada.

Vaata koolitust lähemalt

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.