Internetiturundus: reklaam, konsultatsioon, kampaaniad - Dreamgrow Dreamgrow Digital

Teenused

Internetiturundus

Priit Kallase SEO e-kursus

100% praktiline info aitab kohe oma veebikeskkonda paremaks muuta ja tulemusteni jõuda. Teadmisi saad rakendada kõikvõimalike veebikeskkondade optimeerimiseks. SEO annab pikaajalisi tulemusi ja aitab suurendada müüki. Vaata lähemalt: SEO e-kursus
 

Igapäevane internetiturundus, millega pidevalt oma sihtgrupi vaateväljas olla. Lojaalsusprogrammid, meiliturundus, kodulehe optimeerimine, sisu loomine ja e-turundus üldiselt muudavad teie ettevõtte internetis leitavaks. Sellega saate kontakte ja müüki ka ilma kampaaniateta.

internetiturundus

Kampaaniate haldus ja reklaam internetis

Haldame pidevalt töötavaid reklaamikanaleid nagu Facebook ja Google Ads. Hoiame sõnumi värskena, lisame uusi kampaaniaelemente ja eemaldame vähemtulemuslikud reklaamid. Nii jõuab teieni maksimaalne hulk huvilisi just siis, kui nad teie toodet või teenust otsivad. Dreamgrow on Google AdWords sertifitseeritud partner. Loe kampaaniatest lähemalt.

Kodulehe optimeerimine

SEO teenus muudab teie veebilehe Googles ja teistes otsingumootorites leitavaks. Loome veebikeskkonna nii, et see vastab tehniliselt kõigile otsingumootorite nõudmistele. Olemasoleval lehel aitame leida kitsaskohad, mis vähendavad leitavust. Anname teile juhtnöörid, kuidas ise otsingumootorites häid positsioone saavutada. Vaata ka meie Google Ads reklaamiteenust.

kodulehe optimeerimine veebilehe analüüs webauditKodulehe optimeerimine: Audit

Kodulehe optimeerimine algab analüüsist. WebAudit annab ülevaate teie kodulehe olukorrast. Sellele loodud strateegiline internetiturundus annab aluse edasisteks tegevusteks tulemuste saavutamisel. WebAudit avab teie veebilehe potentsiaali, toob välja kitsaskohad ja annab lahendused, kuidas internetiturundus uuele tasemele viia. Raportis on üksikasjalikud nõuanded, mida järgides saate oma veebikeskkonna paremini toimima. Vaata lähemalt.

Meiliturundus

Kasvatame teie postitusnimekirja ja aitame selle abil huvilised klientideks pöörata. E-postiturundus on kõige efektiivsem turunduskanal. Selleks, et see teie jaoks tööle panna, on vaja luua selge plaan, kasutada õigeid vahendeid ja pidevalt oma strateegiat arendada. Meie abiga saate oma e-postiturundusest mõõdetava tulemuse läbi aktiivsete kontaktide ja tehingute.

Lojaalsusprogrammid

Müüme ühele kliendile korduvalt. Selleks leiame võimalused, kuidas kliendid pärast esimest ostu pikaajaliselt teie ettevõttega siduda ja viia kliendi väärtus ettevõtte jaoks maksimumini. Aitame luua lojaalsusprogrammi, mis seob kliendi pikemaks ajaks ja toob ta kordusoste sooritama.

Testimine ja veebianalüütika

Testime erinevaid formaate, turundusvõtteid ja sisuelemente, et leida parimaid tulemusi andev kooslus. Läbi testimise jõuame tulemusteni, mis ületavad märkimisväärselt tavapärast, ühe versiooniga turunduslahendust.

Sisuhaldus ja Site Manager

Aitame luua sisu, mis suunab külastajad müügiprotsessis järgmisele tasemele. Millist sisu luua, kuidas seda esitada ja millise tihedusega sihtgrupini viia, need on küsimused, millele aitab vastuse leida meie sisuhaldusteenus. Teie personaalsel sisuhalduril on üks eesmärk: suurendada teie kodulehe efektiivsust.

Tulemused ja statistika

Seadistame teie veebianalüütika vahendid nii, et nende abil jälgitavad mõõdikud on seotud teie ärieesmärkidega. Saate teada, mis paneb kasutaja tegutsema, kontakteeruma ja tehingut sooritama. Aitame näha numbrite taga inimesi ja leiame lahendused, kuidas veebikeskkond üha tulemuslikumalt tööle rakendada. Saate aluse selleks, et teha otsuseid, millised sõnumid, kanalid, loovlahendused ja muud turunduselemendid toovad teile reaalseid äritulemusi.

Internetiturundus: koolitused

Internetiturundus on tänapäeva turunduse üks olulisemaid komponente. Meie koolitused annavad teile ülevaate kõige olulisemast, mida peate teadma, et ise oma turundustegevustega hakkama saada. Meie internetiturunduse koolitused katavad kõik olulisemad valdkonnad:

__________
Image by Freepik

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.

Võta ühendust siit