SEO teenus: kodulehe optimeerimine aitab kliente saada Dreamgrow Digital

Teenused

SEO teenus: kodulehe optimeerimine aitab kliente saada

SEO teenus ehk kodulehe optimeerimine aitab saada rohkem kliente parandades veebilehe positsioone Googles. Lisaks sellele peavad konkurendid vaeva nägema, et oma positsioone säilitada. Peamiseks eesmärgiks on müügi kasv Googlest tulevatele külastajatele.

seo teenus kodulehe optimeerimine

Meie SEO agentuur aitab sul konkurentide edestamisega Google tulemustes kliente ja müüki suurendada.

SEO teenus sisaldab pidevat tööd kõigi optimeerimiseks vajalike valdkondadega. Näiteks optimeerime kõikide lehtede tehnilised näitajad ja korrastame vajalikud seaded.

SEO teenus on strateegiline protsess

SEO on töömahukas ja pikaajaline. Kodulehe optimeerimise puhul on tegemist pikaajalise strateegilise teenusega. SEO projektide pikkused algavad poolest aastast ja enamasti tegeletakse sellega seni, kui veeb on oluline müügikanal.

Töö käigus aitame teil muuta kodulehe optimeerimise oma veebihalduse protsessi osaks nii, et seda ei ole vaja eraldi tegevusena ette võtta. Nii püsib koduleht pidevalt otsingumootoritele optimeeritud olekus.

Tulemuseks on see, et teie koduleht, veebikeskkond, e-pood püsib pidevalt „optimeeritud“ olekus ja konkurentidel on väga raske teist paremaid positsioone saada.

Millest koosneb SEO teenus?

Optimeerimise tegevustesse võib kuuluda väga mitmesuguseid elemente. Sagedasti sisaldab SEO optimeerimine (search engine optimization) järgmisi töid:

Planeerimine ja eesmärkide seadmine

Kodulehe SEO projektiga alustades keskendume eesmärkidele. Teeme kindlaks, millised on eduka projekti võimalikud tulemused. Nii saame hinnata, kas SEO teenus toob investeeringu tagasi ja milline võiks olla projekti ajaline mõõde.

Planeerimise käigus teeme märksõnade analüüsi ja uurime konkurentide positsioone. SEO audit ehk tehniline analüüs aitab teil aru saada oma veebi või e-poe SEO-valmidusest. Nii paneme kokku tegevuskava, mida on vaja otsingumootorite puhul eesmärkide saavutamiseks.

Võta meiega ühendust ja loome plaani teie veebilehe leitavuse parandamiseks.

SEO teenus: kodulehe optimeerimine

seo teenus kodulehe optimeerimine tulemusedPärast eesmärkide ja tegevuskava kinnitamist alustame töödega. Esimese tegevusena seadistame mõõdikud ja töövahendid, millega on näha keskkonna tulemused. (Ahrefs, Google Search Console, Google Analytics, Google Ads, Yoast SEO, XML sitemap).

Veebilehtede tehniline optimeerimine on tegevus, mille käigus vaatame üle kõik teie veebiseaded ja korrastame need. Topeltsisu kõrvaldamine, õhukese sisu koondamine, aadresside struktuuri optimeerimine ja muud tegevused lehe tehniliste elementidega.

Sisutekstide optimeerimine ja tehnilise SEO rakendamine aitab olemasoleva sisumaterjali esitada nii, et sellel ei oleks takistusi Google otsingus esiletulemisel. Olenevalt teie veebi hetkeolukorrast võib selle tegevuse tulemusena saada kiiresti esimesi võite.

Saada päring ja hakkame koos kohe kiireid võite noppima.

Sisu loomine ja levi

Uue optimeeritud sisu loomine on vajalik siis, kui märksõnade analüüsist tuleb välja, et teie keskkonna sisus on puudujääke oluliste teemade katmisel. Koostöös teiega loome sisumaterjali, mis aitab Google tulemustes positsioone võtta ja suurendab külastajate arvu teie lehel.

Sisu loomine võib olla ka eraldi alamprojekt, mille käigus kaasame kogu teie ülejäänud turundustegevused värskeltloodud sisust maksimaalse tulemuse saavutamiseks.

Täida vorm ja alustame teie keskkonna sisu paremaks vormimisega.

Linkide ehitamine ehk link building

Teie keskkonnale viitavad teised veebilehed, mis on SEO puhul kõige olulisem kodulehe SEO faktor. Koostöös on võimalik leida, kuidas teie veebile pidevalt uusi viiteid hankida. Linkide ehitamine kindlustab teie positsioone ja parandame tulemusi Google otsingus.

SEO teenus teie äriprotsessis

Teie töötajate koolitamine edasiseks veebihalduseks. Aitame muuta SEO osaks teie veebihalduse tegemistest. Nii saavutate olukorra, kui teie veeb on järjepidevalt tehniliselt optimeeritud. Tulemusena vabaneb ressurss, mida saate rakendada nendele SEO osadele, mis on pidevas muutumises. Otsingumootoritele optimeerimine on valdkond, millele peab planeerima pikema ajakava, et tulemused oleks püsivad.

SEO protsesside loomine ettevõttes on SEO teenuse viimane samm, mille tulemusena muutub vajadus välise abi järele üha väiksemaks. Samuti aitab kodulehe optimeerimise teenus hoida kokku Google Adsile kuluvat raha.

Võta meiega ühendust, SEO teenus aitab suurendada veeblilehe kaudu saadavaid päringuid ja tehinguid.

seo teenus seo tulemused

Saame teid aidata üle maailma, erinevatel turgudel. Näiteks UK suunal suutsime liiklust kasvatada 4x ja tehinguid 3x

seo tulemused 4x

 

Kellele SEO teenus on mõeldud?

Meie SEO teenused on teile abiks, kui leitavus otsingumootorites on osa teie organisatsiooni strateegiast. Kas suurepärased tulemused otsingus võiksid iga kuu sisse tuua 5000 eurot või rohkem?

Priit aitas aru saada, kui tähtis on SEO meie toote müümisel. Selge pildi puudumisel me ka ei tegelenud selle teemaga. Koostöös Dreamgrowga saime paika oma persoona vajadused ja hakkasime looma sisu, mis keskendus nende probleemide lahendamisele. Esimese aastaga kasvas Googlest lehele tulevate külastajate arv rohkem kui 11x ja hakkasid saabuma päringud meie toodete kasutamiseks. ~ Janek Prümmel, müügidirektor, Modera

seo teenus tulemused

SEO nullist

Alustadest täiesti uue keskkonaga on tihti vaja jõuda tulemusteni enne kui seemneks pandud raha otsa saab. Enamasti tuleb ka siin arvestada minimaalselt kuue kuu kuni aasta pikkuse perioodiga. SEO tulemused tulevad aeglaselt, aga kestavad kaua.

seo kodulehe optimeerimine tulemused aastaga

SEO järelvalve

SEOga ei pea tegelema ainult siis, kui on vaja kasvu. Tuleb jälgida ka seda, et juba saavutatud positsioonid püsiksid. Aegajalt tuleb ette juhtumeid, kus muudatuste tegemisel veebis ei arvestata SEO vajadustega ja uuendused, mis on tehtud tulemuste parandamiseks, toovad hoopis hävingu. Selle vältimiseks pakume SEO järelvalve teenust, et probleeme ei tekiks. Kui probleemid on juba tekkinud, siis aitame ni algset olukorda taastada kui ka edaspidi paremaid tulemusi saavutada.

seo probleemid

SEO hind ja teenuse aeg

Veebi SEO teenus on strateegiline ja pikaajaline tegevus. Lepingute perioodid algavad kuuest kuust. SEO teenuse kuu eelarve algab 1000 eurost, millele lisandub käibemaks.

Võta meiega ühendust

Palun saatke meile oma veebilehe info kasutades allolevat päringuvormi. Kui  oleme päringu kätte saanud, siis võtame teiega ühendust ja arutame läbi vajadused ning võimalused. Pärast teie esmase sisendi analüüsi saame kokku panna pakkumise, mis arvestab täpselt teie veebi eripäradega.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.

Võta ühendust siit