Google Ads reklaam, mis toob sulle müügitulemusi - Dreamgrow Digital

Teenused

google ads reklaam ikoon Google Ads reklaam

Google Ads reklaam on kiireim viis jõuda enda toote või teenuse reklaamiga Google esilehele. Nii jõuate täpselt nende inimesteni, kes just praegu teie teenust või toodet otsivad. Google reklaam otsingumootoris on üks efektiivsemaid viise oma potentsiaalsete klientideni jõuda.

google ads teenus

Meie kogemus otsingureklaamis on märkimisväärne. Oleme üle 15 aasta aidanud sadadel Eesti ettevõtetel müüki suurendada. Oleme viinud läbi kampaaniaid nii Eestis kui üle maailma. Meie abiga on Eesti ettevõtted saanud kohalikke kliente ja eksportöörid jõudnud välismaiste tarbijateni. Samuti oleme viinud läbi välismaiste ettevõtete kampaaniad paljudes maailma riikides.

Dreamgrow Digital on olnud aastaid Google Ads Premium Partner. Kuuleme olulistest Google uuendustest ja muutustest esimeste hulgas, seeläbi saame pakkuda klientidele paremat teenust.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ads otsingureklaam toob kliendi teie veebilehele

 • Põhjaliku analüüsi abil selgitame, milliseid märksõnu kasutavad teie potentsiaalsed kliendid, kui nad teie valdkonnas tooteid ja teenuseid otsivad.
 • Planeerime kampaania nii, et reklaame näevad ainult need otsingumootori kasutajad, kes teie pakutud teenuse või toote ostmise vastu huvi tunnevad.
 • Loome ja optimeerime reklaamide sõnumid selliselt, et nad mõjuksid just tehingut planeerivatele kasutajatele ja raha ei kuluks inimestele, kes ei ole veel valmis rahakotiraudu avama.

Ads Display-reklaam tabab uusi segmente

 • Google bännerreklaami kasutades jõuab sõnum nendeni, kes veel aktiivselt teie toodet või teenust ei otsi.
 • Loome bännerid, mis aitavad teile sobivas internetikasutajate sihtgrupis huvi tekitada ja müügiprotsessis järgmist sammu tegema panna.
 • Google Ads Display bännereid näidatakse Google’i reklaamvõrgustiku veebilehtedel (Google Display Network – GDN). Nende hulgas on nii Google enda lehed nagu YouTube ja Gmail, kui üle kahe miljoni võrgustikuga liitunud veebilehe ning mobiilirakenduse. Selle kanali kaudu tabate enam kui 90% internetikasutajatest.
 • Sihtimise võimalused display-võrgustikus on väga laiad: kasutajate huvid, reklaamide näitamine lehekülgedel, mis seostuvad soovitud teemaga, reklaamide näitamine konkreetsetel lehekülgedel. Lisaks neile võimalustele saab sihtida ka demograafiliste andmete ja remarketingi abil.

Google Ads kampaania bännerid

Ads Remarketing ja retargeting

Tehnoülevaatus Google Ads kampaania

Tehnoülevaatus.ee: Aitasime vähendada tehingule kuluvat turundusraha 84,3% võrra

 • Vahel ei piisa sellest, et külastaja korra teie veebilehel käib. Enamus oste sooritatakse alles pärast mitmeid külastusi. Remarketingi võimalused aitavad potentsiaalse kliendi teie veebi tagasi tuua.
 • Aitame teil seadistada remarketingi nii, et saate end oma klientidele meelde tuletada kõige efektiivsemal moel. Milliseid lehti ta teie veebis on külastanud, millal tehingu sooritas, mitmendat korda ta teie lehte külastab, millisest kanalist lehele saabus… Need ja paljud muud võtted aitavad huvilise teie lehele tagasi tuua ning tehingut sooritama kutsuda.
 • Teeme teie eest vajalikud Google Analyticsi seadistused. Ühendame Google Adsi ja Analyticsi nii, et teie kampaania tooks maksimaalseid tulemusi.

Oma kliendinimekirjade sihtimine

 • Kasutage reklaamimiseks oma klientide meiliaadresse ja näidake neile reklaame vastavalt nende varasemale käitumisele. Google Ads võimaldab näidata reklaame GMaili ja Youtube keskkondades olemasolevate klientide meiliaadresse kasutades.
 • Samuti saate sihtimiseks kasutada uudiskirjas olevaid meiliaadresse ja tuletada end potentsiaalsetele klientidele meelde ka uudiskirja väljasaatmise vahele jäävatel perioodidel.

Mõõdame ja parandame tulemusi

KSA Google Ads kampaania

KSA Silmakeskus: 7x kliendikontaktide arvu kasv

 • Seadistame mõõdikud nii, et teie reklaamide tulemused on täielikult mõõdetavad ja reaalajas nähtavad.
 • Kogunenud statistika põhjal saame kampaaniat optimeerida ja efektiivsemaks muuta. Selle tulemusena saate rohkem kvaliteetseid kontakte.
 • Igakuise ja pideva reklaamide optimeerimise läbi suurendame tehingute arvu, hoides samaaegselt kulud kontrolli all.
 • Koostame teile regulaarselt raporti, milles on välja toodud kampaania tulemused ja meiepoolsed ettepanekud järgmisteks perioodideks.

Aitame teil Adsi keerukustest jagu saada ning jõuda reaalsete tulemusteni päringute, klientide ja müügi näol.

Küsi Google Adsi pakkumist

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.