AI coaching programm - Dreamgrow Digital

Teenused

tehisintellekt coaching 78px AI coaching programm

Tehisintellekti coaching programm aitab meeskonna tegevused tulemuslikumaks muuta ja müüki suurendada.

tehisintellekti coaching programm

Meeskonna tööde ja protsesside optimeerimine aitab mitmetes valdkondades saavutada erakordset produktiivsuse kasvu. Ettevõtted, mis jäävad hiljaks AI rakendamisel võivad innovatiivsematele konkurentidele kõvasti alla jääda.

Analüüs näitab, et 65% ametite puhul on elemente, mida saab LLM põhiste AI tööriistadega produktiivsemaks muuta. Töölõike, milles tegevus toimub arvutiga, on võimalik muuta 2 kuni 3 korda produktiivsemaks. Lisaks keskmisele produktiivsuse kasvule on töölõike, milles ajakulu võib väheneda 10 korda. Samuti on tegevusi, mida inimesed ei pea AI kasutamisel üldse tegema.

Kulud jäävad samaks tulud kasvavad. Rusikareeglina võib arvestada, et AI rakendamine annab ettevõttele juurde 1 kuni 2 inimese jagu produktiivsust iga 10 kontoritöötaja kohta.

Arvestades Eesti keskmise töötaja palgafondi ja muude kuludega suuruses 2500 eurot kuus, siis võib ettevõte keskmiselt säästa aastas 30000 kuni 60000 eurot iga 10 kontoritöötaja kohta.

Tehisintellekti coaching programmi käigus leiame protsessid, mida optimeerida. Nii saab osa töid efektiivsemaks ja mõned jäävad täielikult tehisintellekti teha.

6 kuu jooksul vaatame koos üle just need teemad, mida ettevõtte edendamisel kõige rohkem ära kasutada.

 • Tegevuste kaardistamine
 • Optimeeritavate tegevuste ja protsesside valimine
 • Protsessid kohandamine tööks tehisintellektiga
 • Meeskonna kaasamine
 • Võimalike tehniliste lahenduste valimine
 • Esimeste protsesside juurutamine
 • Iteratiivne optimeerimise protsess
 • Tagasiside ja parendused tiimi liikmetelt
 • Lõplike protsesside standardiseerimine ja juurutamine

Programm lähtub sinu vajadustest ja saame ette võtta kõikvõimalikke tehisintellekti teemasid:

 • Müügi suurendamine
 • Sise- ja väliskommunikatsioon
 • Turundus ja reklaam
 • Personalitöö
 • Klienditoe organiseerimine
 • Igapäevase kontoritöö produktiivsuse suurendamine
 • Tegevuste automatiseerimine
 • AI tarkvaralahendused
 • Info ja andmete leidmine, analüüs, kasutamine
 • Töötajata juhendamine ja koolitused
 • ChatGPT ja teiste vahendite kasutamine

Jagan sinuga praktiliselt teadmisi nii, et vaatame vajalikud teemad koos üle ja teeme praktiliselt tööd sinu ettevõttes olevate väljakutsetega. Selle tulemusena saad juba programmi jooksul mitmed tegevused optimeeritud ja lisaks teadmised, kuidas edaspidi veel paremini hakkama saada.

Kui tunned, et midagi on lisaks vaja või saab ära jätta, siis kohendame teemasid sellele vastavalt. Valdkondade osas saan aidata kõikvõimalike tehisintellekti teemadega.

Kui soovid reaalselt kasutatavaid soovitusi ja parendusideid, siis Dreamgrow peaks olema Su esimene valik. Räägitakse asjast nii nagu nad on, miks nad on ja mida Sa tegema peaks, et nad paremaks läheks. – Svea Lillepalu – Baltic Tours AS

Tulemused

100% praktiline materjal aitab oma töölõike optimeerida, protsesse produktiivsemaks kohendada ja tulemusteni jõuda.

Mida vaja programmis osalemiseks?

Coachingu perioodil annan ohtralt juhiseid ja vahendeid, mis teevad töö lihtsamaks. Saad ülevaate sellest, kuidas enda ja meeskonna igapäevasele tööle kuluvast ajast maksimumi võtta ja tegevusi tehisintellektile delegeerida.

Protsesside optimeerimist alustame lihtsatest personaalselt kasutatavatest vahenditest nagu ChatGPT, kuid vajadusel pakume välja ka muid tööriistu, mis aitavad protsesse efektiivsemaks muuta.

Protsesside optimeerimine tehisintellekti abil aitab suurendada ettevõtte tulemuslikust mitmes dimensioonis ja aitab teenida suuremat tulu.

Esiteks muutub meeskonna iga liikme tegevust produktiivsemaks. Personaalse produktiivsuse kasvu saab oma protsessides juurutada iga ettevõte olenemata töötajate arvust.

Efektiivusse kasv – AI aitab vähendada ja automatiseerida rutiinset tööd. Samas võimaldades vähendada nendele tegevutele kuluvat aega.
Vigade vältimine – mitmetes protsess aitab tehisintellekt vältida vigu, mis inimeste puhul on tihti vältimatud. Vigade vältimine suurendab efektiivset ja töö valmimise kiirust.

Kulude kokkuhoid – automatiseeritud tegevused aitavad saavutada tulemusi vähema ajaga ja vigade vältimine elimineerib töö mitmekordse tegemise. See annab tulemuseks madalamad kulud sama ühikut tulemuste saamiseks.

Automatiseerimine aitab juurutada protsesse, mis varem ei olnud võimalikud. Protsesside automatiseerimine eeldab uute IT-lahenduste rakendamist ja see võib olla mõistlik ettevõtetele, mille meeskonna suurus ületab paarikümmet inimest.

24/7 kättesaadavus – AI vahenditega on võimalik automatiseerida osa suhtlust klientidega ja luua materjalid, mis annavad neile infot kellast ja nädalapäevast sõltumata.

Personaliseerimine – Tehisintellekti saab kasutada kliendisuhtluse personaliseerimiseks sellisel tasemel, et iga klient tunneb isikliku lähenemist, aga selle taga ei paista robotliku käitumist.

Skaleeritavus – Automatiseeritud AI-süsteemid võimaldavad kasvu, mis ei ole seotud kulude kasvuga. Kui protsessid on käivitatud, siis ei ole vahet, kas lahendus peab tegema 100 tegevust või 1000.

Meeskonna rahulolu – Lisaks kvantitatiivsetele tulemustele, kus sama sisendiga on võimalik teenida suuremat tulu, annab AI rakendamine tulemusi ka ettevõtte meeskonna heaolu suurendamisel. Meeskond saab keskenduda väärtuslikematele tegevustele, mis pakuvad suuremat rahulolu.

Fookus ja mõttejõud kulub huvitavatele ja väärtuslikele tegevustele. Töötajad on vähem frustreerunud igavate ja rutiinsete tegevuste tegemisest.

Töötajad püsivad ettevõttes kauem – kui meeskond on oma ameti ja atmosfääriga rahul, siis on konkurentidel raskem neid üle meelitada. Nii säästab ettevõte kümneid tuhandeid eurosid töötajate otsimisel ja nende koolitamisel.

Vähem töölt puudumist – Paremad protsessid ja loomingulisem töö muudavad, keskkonna meeldivamaks ja vähendavad stressi. Läbi selle väheneb haiguspäevade arv ja kulu tegemata tööst tulevatele kadudele.

Töötajad teevad rohkem tööd – Optimeeritud protsessid ja üldine rahulolu oma tööga suurendavad tegelikult töötatud tundide arvu.

Programmi läbides saad teada, kuidas panna AI tööle nii, et see muutub sinu protsesside osaks ja osa töömahust saab tehtud igapäevaste tegevuste käigus. Hästi hallatud protsess hoiab kokku kulusid ja tööaega.

Iga coachingu sessioon, mille sa läbid koosneb tegevustest, mida saad edaspidi rakendada. AI teemasid läbides valime sobiva tempo, et jõuaksid tegevusi ka praktiliselt rakendada. Coachingu programmis osaledes saad oma küsimustele alati vastused.

Taaskord, suur tänu. Tagasiside tiimilt on ülipositiivne. “Parim koolitus viimase 10 aasta jooksul”, “arvasin, et AI haip on jama, aga jube äge värk. Kasutasin juba koolituse ajal.”

Ettevõtlus ja AI coach: Priit Kallas

priit kallas 8h digiturundusMina olen Priit Kallas, Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Olen ettevõtjana olnud tegev juba üle 25 aasta. Minu igapäeva töö on müük ja turundus, mille eesmärgiks on suurendada kasumit. Müük, reklaam, turundus ja protsesside optimeerimine, on tegevused, millega ma pidevalt kokku puutun.

Oma karjääri jooksul olen teinud koostööd mitmete Eesti tippbrändidega nagu Telia, Nordea, EAS, Eesti Energia, If Kindlustus, Peugeot, Postimees, Tartu Ülikool ja paljud teised. Minu käe alt on läbi käinud ettevõtted, mille tegevus on suunatud nii Eestisse kui välisriikidesse Euroopas ja Ameerikas. Olen EASi ja Loomeinkubaatori ärimentor.

Lisaks praktilisele tööle klientide ja oma ettevõtetega olen viimase 15 aasta jooksul koolitanud tuhandeid ettevõtjaid ja turundajaid rohkem kui 700 koolituse, töötoa ja konverentsi ettekandega.

Olen avaldanud üle 1500 artikli, video ja podcasti. Seda materjali on lugenud, kuulanud ja vaadanud rohkem kui 12 miljonit inimest nii Eestis kui maailmas. Lisaks olen Äripäeva raadio saatejuht ning jagan teiega Eesti turundajate kogemusi saates “Digiturunduse praktikum.”

Coachina annan kõik need teadmised üle ettevõttele sobiva ja praktilise programmina, et saaksid oma produktiivsuse ja tulemused uuele tasemele viia.

Sain Priit Kallaselt suurepäraseid nippe. Peale koolitust suutsin ettevõtte Google otsingutulemustes esimeseks saada tugeva konkurentsiga valdkonnas. Olen väga rõõmus ja tänulik. Aitäh! – Ave Ehasalu – Juhataja, Turundusekspert OÜ

Praktiline eesmärk on rakendada coachingu käigus pakutavat kohe ettevõtte tegevusete optimeerimisel ja saada tulemusi samaaegselt teadmiste ammutamisega. Teadmised, mida saad on kasutatavad väga erinevates organisatsioonides.

Mida coaching pakub?

Coaching programmis leiame lahendused ja samaaegselt muudame protsessid paremaks. Meie pakume välist vaadet, praktilist nõustamine ja personaalset tööd sinu ettevõtte protsessidega.

 • Kohtumised 6 kuu jooksul kogu meeskonnaga
 • Ainult vajalikud teemad
 • Tegevuste kaardistamine
 • Optimeeritavate tegevuste ja protsesside valimine
 • Protsessid kohandamine tööks tehisintellektiga
 • Meeskonna kaasamine
 • Võimalike tehniliste lahenduste valimine
 • Esimeste protsesside juurutamine
 • Iteratiivne optimeerimise protsess
 • Tagasiside ja parendused tiimi liikmetelt
 • Lõplike protsesside standardiseerimine ja juurutamine
 • 100% praktilised nõuanded
 • 50+ lk juhend AI võimaluste rakendamiseks

Priit tegi kõik lihtsalt, loogiliselt ja kiirelt selgeks ning oli lisaks ka juhendajana meeldiv isiksus, mis andis lisaväärtust juurde, et sellist teemat kaasahaaravalt õpetada. Jagasin seda head kogemust ka paljude tuttavatega, heale asjale tuleb ikka reklaami teha. ~ Reena

Coaching programmi läbimisele kuluv aeg on väike võrreldes tulemustega, mida tasemel AI rakendamine toob. Omandatud teadmisi saad kasutada enamus protsesside ja töölõikude optimeerimiseks nii praegu kui aastate pärast.

Tehisintellekti koolitus või sisekoolitus

Enne pikema AI programmi käivitamist võib esmaseid teadmisi meeskonda tuua ka tehisintellekti sisekoolituse abil.

AI coaching sobib, kui:

 • Milles on vähemalt 10 “kontoritöötajat”
 • Ettevõtte palgafond ületab 500 000 € aastas
 • Meeskonna tulemuslikkuse tagamine on prioriteet
 • On valmidus investeerida ettevõtte arengusse
 • Ettevõttes on soov pidevalt efektiivsemaks saada ja tulemusi parandada

Coaching ei sobi, kui…

 • Kui ettevõttes on alla 10 arvutiga töötaja
 • Optimeerimisest oodatav kasu jääb alla 30 000 € aastas
 • Ettevõtte või meeskonna juhtimine ei ole hetkel tähtis
 • Puuduvad vahendid ettevõtte arendamiseks
 • Tehisintellekt ei ole veel valdkonnas täies mahus rakendatav (põllumajandus, metsandus jne)

Personaalse coaching programmiga saad oma organisatsioonis tegevused tulemuslikumaks, hoiad kokku aega ja ressursse.

Iga kuu valime välja mõned ettevõtted, kellele pakume tasuta konsultatsioonile. Pane end kirja:

 • Mida ootate AI rakendamisest? Millised tegevused teie organisatsioonis vajaksid kõige suuremat tähelepanu?

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.

Võta ühendust siit