Sisekoolitused - Dreamgrow Digital
Klient: Sisekoolitused
Töö: Sisekoolitused ja töötoad

Seminarid ja töötoad, mille keskmes on teie vajadused. Tehisintellekt (AI), Google Ads, SEO, meiliturundus, Analytics.

Sisekoolituste teemad

Koolituste konkreetne sisu selgub alati teie vajadustega tutvudes. Paneme paika ka selle, milline on loengumaterjali ja praktiliste ülesannete osakaal. Näiteid teemadest, mida meie sisekoolitused katavad ja saate oma organisatsioonile tellida:

sisekoolitused priit kallas

Klientide tagasiside

Meie ettevõte on otsustanud AI kasuks ning selleks palusime Priidul viia läbi koolitus. Koolitus oli tõeliselt inspireeriv ja pakkus väärtuslikke teadmisi Copiloti ja ChatGPT kasutamise kohta. Nüüd teame, kuidas olla nutikam tehisintellekti (AI) kasutamisel säästmaks oma aega, leidma kiirelt uusi ideid ning täiendamaks tööprotsesse. ~ Anneli Metsmaker-Neerot, personalijuht, YIT Eesti

 

Tagasiside on väga positiivne, kiitvaid sõnu on tulnud osalenud juhtidelt, et oli organisatsioonile väga vajalik koolitus. Dreamgrow tehisintellekti teemaline, paljude praktiliste näidetega, koolitus oli kaasahaarav, hea tempo ja emotsiooniga ning osalejad hakkasid juba koolituse käigus uusi teadmisi rakendama. Priit Kallase kogemus AI rakendamisel ja oskus suure organisatsiooni vajadustest lähtuvalt koolitusprogramm detailideni läbi mõelda on tunnustuse vääriline. ~ Elis Vengerfeldt, Statistikaamet

 

Kui soovid reaalselt kasutatavaid soovitusi ja parendusideid, siis Dreamgrow peaks olema Su esimene valik. Räägitakse asjast nii nagu nad on, miks nad on ja mida Sa tegema peaks, et nad paremaks läheks. — Svea Lillepalu, Baltic Tours AS

 

Koolitus oli väga põhjalikult ja just meile vajalikult üles ehitatud. Kuna seltskonnas oli nii kollanokki kui vanu kalu, siis oli ikkagi leitud kuldne kesktee, et kõik saaksid maksimumi. Mulle väga meeldis, et kus vähegi võimalik, oli materjal ette valmistatud just meie veebi põhjal. Müüdud! — Rista Koit, GoTravel, müügidirektor

Taaskord, suur tänu. Tagasiside tiimilt on ülipositiivne. “Parim koolitus viimase 10 aatsa jooksul”, “arvasin, et see haip on jama, aga jube äge värk. Kasutasin juba koolituse ajal.”

 

Mis on sisekoolitus? Erinevad formaadid

Enamus sisekoolitused toimuvad töötubade ja seminaride vormis, mis on praktilised ja tegelevad teie olemasoleva turundusstrateegia vahendeid kasutades. Juhul kui mõni teema vajab esmalt üldisemat sissejuhatust, siis korraldame sessioonid piisava vahega, et omandatud materjali saab rakendada ja esmased tulemused on saadud.

Sisekoolitused ja töötoad

Praktikutele on formaatidest kõige sobilikumad töötoad, mille käigus vaadatakse organisatsiooni praegust olukorda ja õppimise käigus kasutatakse näidetena varasemaid tegevusi. Töötoad on kõige efektiivsemad siis, kui esimeses vaadatakse üle praegune olukord ja leitakse kiireimaid võite andvad kitsaskohad. Sellele järgneb mõne nädalane iseseisev töö ettevõtte turunduses. Teises töötoas keskendutakse saavutatu analüüsile ja keskendutakse valdkonna peensustest. Selliseid tsükleid võib korrata sama teema või uue valdkonnaga.

Strateegiatöö sisekoolitus

Tihti on strateegia vaid kogumik loosungeid, mis ei aita panna paika samme, et soovitud tulemusteni jõuda. Strateegiatöö on oma olemuselt töötoad, mille käigus ettevõtte juhtkond ja võtmeisikud keskenduvad eesmärkidele orienteeritud plaani loomisele. Meie eesmärgiks strateegiatöö läbiviimisel on öelda, kui praktiline strateegia on muutumas mulliks. Strateegiatöö tulemusena on selge, mida edasi peab tegema, et tulemuste suunas liikuda.

Seminarid

Erineva taseme juhtidele on parimaks õppevormiks seminarid, mis annavad ülevaate internetiturunduse valdkondade võimalustest. Tegemist on peamiselt teadmiste ammutamisega, et olla vääriline partner allhankijatele või organisatsioonis töötavatele spetsialistidele. Peamine fookus on efektiivsusel ja tulemuste mõõtmisel.

Veebinarid

Suurematel gruppidele või hajusalt töötavatele tiimidele saab hästi teadmisi jagada veebinaride abil. Veebinare saab läbi viia täielikult veebivahendeid kasutades või ka hübriidüritusena, milles mõned osalejad on füüsiliselt kohapeal ja teised jälgivad toimuvat veebivahendusel. Meie veebinaridel on osalenud nii mõnest inimesest tuhandeteni. Formaati saab valida mõnekümnest minutist mitmepäevaste sündmusteni.

Konsultatsioonid ja sisekoolitused

Üksikute spetsiifiliste turundusprobleemide lahendamisel on enamasti parimaks vormiks konsultatsioonid. Konsultatsioonid on sel juhul üles ehitatud mini töötoana, mille käigus võetakse ette praktiliselt lahendust vajav küsimus. Töö käigus leiab probleem lahenduse ja konsultatsioonil osalenud saavad teadmised antud küsimuse iseseisvaks lahendamiseks.

Konverentsid

Ürituste korraldajatele saame kokku panna kava, mis võib pikkuselt olla mõne minutiline või täita mitu päeva. Samuti oleme aidanud korraldada pikemaid koolitusprogramme, mis kestavad terve aasta.

Kogemus

Priit Kallas on läbi viinud üle 700 koolituse, seminari ja konverentsi esinemise. Tema käest on teadmisi ammutanud tuhanded Eesti ja välismaa turundajad ning ettevõtjad. Mõni minut, tund või päev. Kogemusi on pea kõigis võimalikes ettekandetüüpides: personaalne esinemine, paneel, videokoolitus, veebinar, raadio, tele. Keeltena on kasutusel eesti ja inglise. Auditooriumi suurused on ulatunud mõnest kuulajast sadadeni.

Meie sisekoolituse kliendid

Oleme teinud sisekoolitusi nii suurtele kui väikestele:

 • Telia
 • EAS
 • Elisa Eesti
 • Postimees
 • Tartu Ülikool
 • Modera
 • Omniva
 • NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence
 • CV Keskus
 • Riigikantselei
 • SDE
 • Ajujaht
 • Food Studio
 • Ajakirjade Kirjastus
 • Archimedes SA
 • Ida-Tallinna Keskhaigla
 • Nord Varaliising
 • GoTravel
 • European Institute of Innovation and Technology
 • Tallinna Linnavalitsus
 • Tartu Linnavalitsus
 • Fakto Auto
 • Peugeot Eesti
 • Marketingi Instituut (EAS)…

…ja paljud teised. Lisaks sisekoolitustele oleme pidanud loenguid ka kõrgkoolides ja osalenud lektorina erinevate koolitusfirmade turundusega seotud programmides.

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.