Sisekoolitused - Dreamgrow Digital
Klient: Sisekoolitused
Töö: Sisekoolitused ja töötoad

Seminarid ja töötoad, mille keskmes on teie kanalid. Facebook, Google Ads, SEO, meiliturundus, Analytics.

Sisekoolituste teemad

Koolituste konkreetne sisu selgub alati teie vajadustega tutvudes. Paneme paika ka selle, milline on loengumaterjali ja praktiliste ülesannete osakaal. Näiteid teemadest, mida meie sisekoolitused katavad ja saate oma organisatsioonile tellida:

sisekoolitused priit kallas

Kliendi kommentaar

Kui soovid reaalselt kasutatavaid soovitusi ja parendusideid, siis Dreamgrow peaks olema Su esimene valik. Räägitakse asjast nii nagu nad on, miks nad on ja mida Sa tegema peaks, et nad paremaks läheks. — Svea Lillepalu, Baltic Tours AS

Koolitus oli väga põhjalikult ja just meile vajalikult üles ehitatud. Kuna seltskonnas oli nii kollanokki kui vanu kalu, siis oli ikkagi leitud kuldne kesktee, et kõik saaksid maksimumi. Mulle väga meeldis, et kus vähegi võimalik, oli materjal ette valmistatud just meie veebi põhjal. Müüdud! — Rista Koit, GoTravel, müügidirektor

Taaskord, suur tänu. Tagasiside tiimilt on ülipositiivne. “Parim koolitus viimase 10 aatsa jooksul”, “arvasin, et see haip on jama, aga jube äge värk. Kasutasin juba koolituse ajal.”

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.