Kodulehe valmistamine Multilingua - Dreamgrow Digital
Klient: Multilingua Keelekeskus
Töö: Kodulehe valmistamine

Multilingua veebilehe uuendamise eesmärgiks oli lehe muutmine kasutajasõbralikumaks ja kodulehe optimeerimine otsingumootoritele.

Olukord

Multilingua olemasolev veebileht oli kujunduskeelelt aegunud. Lisaks päevinäinud kujunduse oli selle lehe kasutamine teenuste tellimiseks külastajatele keeruline. Samuti ei olnud nähtavus otsingumootorites vastav ettevõtte turupositsioonile ja soovidele.

kodulehe valmistamine multilingua

Lahendus

Kodulehe valmistamine koosnes kolmest olulisest komponendist. Luua uus kujunduskeel, mis oleks kaasaegne ja jätaks ettevõttest uuendusliku mulje. Lahendada teenuste tellimine nii, et see ei ajaks külastajaid segadusse ning läbi selle suurendada müüki. Viia kodulehe optimeerimine otsingumootoritele sellisele tasemele, et saavutataks oluline kasv külastajate arvus, kes tulevad otsingumootorist.

uue kodulehe valmistamine multilingua

Tulemused

Uue kujundusega kodulehe valmistamine muutis oluliselt kasutajate käitumist lehel. Langes bounce rate, suurenes lehel viibitud aeg ja teenuste tellimine muutus lihtsamaks. Oluliseima tulemusena saavutas uue kodulehe valmistamine Google’ist tulevate külastajate arvu suurenemise, tänu millele saabub lehele iga kuu tuhandeid huvilisi rohkem kui varasemalt.

+64,1%Külastusi Google'ist
+22 696Külastusi Google'ist

 

kodulehe optimeerimine otsingumootoritele

Tehtud tööd

Multilingua kodulehe valmistamise tulemuste saavutamiseks rakendasime järgmisi tegevusi:

mõõdetav internetiturundus

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.