Google Analytics koolitus - Dreamgrow Digital
Klient: Google Analytics koolitus
Töö: Google Analyticsi avalikud ja sisekoolitused

Priit Kallas viinud läbi sadu koolitusi, milles oleme aidanud tuhandeis Eesti ja välismaistel ettevõtjatel oma digiturunduse tulemusi parandada

Google Analytics koolitus

Google Analytics koolitus annab sulle teadmised, kuidas veebianalüütika aitab ettevõttes paremaid tulemusi saavutada ja müüki kasvatada.

Koolituse käigus anname Sulle ülevaate, kuidas selgitada välja, millised kanalid toovad ettevõttele kasu ja millised on vaid näiliselt toimivad.

Fookuses on tehingute ja raha mõõtmine. Vaatame lähemalt, kuidas oma andmetest olulist infot leida kasutades selleks just sulle sobivaid vahendeid.

Õpid kasutama selliseid olulisi töövahendeid nagu segmendid ja raportid. Saad teada, kuidas jälgida kasutaja tegevust, kui ta läbib ostuprotsessi. Pärast koolituse läbimist suudad põhjalikult analüüsida ja mõista Google Analyticsiga kogutavaid andmeid. Selle tulemusena saad vastu võtta otsuseid, mis mõjutavad äritulemusi.

Uuri koolitust lähemalt. Paljudele võib olla heaks võimaluseks Google Analyticsi teadmisi omandada töötukassa koolitus.

google analytics koolitus sertifikaat

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.