All Pet’s Life - Dreamgrow Digital
Klient: All Pet’s Life
Töö: Veebileht, SEO ja sisustrateegia

Keskkond lemmikute omanikele, mis keskendub lemmikute elu paremaks muutmisele: toitumine, aktiivsus, tervis ja muu. Turunduse peamiseks kanaliks Google ja vahendiks sisuturundus.

Olukord

Ettevõtte omanikud otsustasid luua infokanali, mille sihtgrupiks on lemmikloomade omanikud Ameerika Ühendriikides. Projekti alguses oli ainult idee ja üldine plaan. Dreamgrow ülesandeks sai kogu All Pet’s Life brändi ja lahenduse välja töötamine alates domeeni registreerimisest ja lõpetades sisuloojate haldamisega.

usa map pets

Probleem

Projekti meeskonnal tuli lahendada kõik turunduse ja strateegiaga seotud küsimused, et luua keskkond, millel oleks potentsiaali Ühendriikide turul läbi lüüa. Lisaks taktikalistele turundus tegevustele pandi paika ka strateegia, mis nägi ette konkreetsed sammud nullist tulemuseni jõudmiseks.

google logo

Lahendus

Lahenduse loomine algas projekti nime valimisega nii, et see vastaks planeeritavale kuvandile ja samuti oleks saadaval com domeeni aadressina. Sellele järgnes graafilise identiteedi loomine ja koos sobiva kujundusplatvormi valimisega. Teise sammuna võeti ette WordPressil baseeruva keskkonna loomine ja esmased SEO toimingud lehel. Kolmandaks avaldati keskkonnas sisumaterjali, millega jätkata edasist SEO- ja sisuturunduse strateegiat.

automotive crm lahendus

Rakendus

Lahenduse rakendamisel viidi mõne nädala jooksul läbi kogu keskkonna loomine ja esmane tehniliste detailide lahendamine. Sisestati esimene sisumaterjal ja asuti tegutsema linkide hankimisega.

all pet's life screenshot

Tulemus

Projekti esimese etapi tulemuseks on valminud jätkusuutlik veebikeskkond, mis saab olema kogu edasise tegevuse selgrooks. Läbi on viidud põhjalik märksõnaanalüüs, millest saab teise etapi tööde vundament järgnevaks 12 kuuks.

Kliendi kommentaar

Dreamgrow sai tööd tehtud erakordse kiirusega. Esimestest ideedest valmis keskkonna avalikustamiseni kulus vähem kui kolm nädalat. Tulemus ületas ootusi ~ Jana, All Pet’s Life juhataja

mõõdetav internetiturundus

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.