Nõo Lihavürst sostiaalmeedia kampaaniad Dreamgrow Digital
Klient: Nõo Lihavürst
Töö: Sostiaalmeedia kampaaniad

Nõo Lihavürst soovib olla pidevalt esindatud sotsiaalmeedias. Facebook on selleks peamine kanal, kus kaasata sihtgruppi ja potentsiaalseid tarbijaid.

Olukord

Nõo Lihatööstuse bränd ei olnud sotsiaalmeedias esindatud. Samas konkurendid tegutsesid aktiivselt ja sihipäraselt Facebookis. Kuna enamus müügist toimub jaekettides, siis valisime Nõo puhul kampaaniate eesmärgiks brändingu ja frequency.

Võtsime lähtepunktiks, et Nõo oleks aastaringselt Facebookis esindatud ning kaasab olulistel perioodidel sihtgruppi kuuluvaid potentsiaalseid tarbijaid.

Nõo Lihavürst Facebooki kampaania

Lahendus

Lõime Nõo Lihavürstile mitmed Facebook kampaaniad, et koguda fännilehele sihtgruppi kuuluvaid jälgijaid ja neid vajadusel aktiveerida:

  • jõulukalendri kampaaniarakendus;
  • džunglipeituse  kampaaniarakendus;
  • grilltesti kampaaniarakendus.

Aktiivsuse tõstmiseks ning sihtrühma kaasamiseks kasutasime ka klikipõhist reklaam Facebookis, mille suunasime sobiva profiiliga Facebooki kasutajatele.

Tulemus

Kampaaniatga kogusime Nõo Lihavürstile kokku üle 14 000 uue fänni, kes kuuluvad sihtgruppi ja kellele saame nüüd edastada brändiga seotud turundus- ja meelelahtususõnumeid.

14 000+uut fänni

Kliendi Kommentaar

Koostöö Dreamgrow’ga on sujuv, nauditav ning usaldusväärne. Oma senise koostöö jooksul oleme kogenud suurt professionaalsust, kaasamõtlemist, initsiatiivi ning siirast huvi, et alustatud projekt ka edukalt lõppeks.

Hindame eelkõige DreamGrow meeskonna kiirust ning huvitavaid ideid, millest paljud on tänaseks ka ellu viidud. Oleme tänulikud heas mõttes väikese „tagant torkimise“ ja kannatlikkuse eest. Teadmine, et vajalik tugi on vaid telefonikõne kaugusel, aitab meil öösel palju paremini magada

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.