Kampaanialehed Ragn-Sells - Dreamgrow Digital
Klient: Ragn-Sells
Töö: Maandumislehed ja QR-koodid

Jäätmete sorteerimist selgitavad maandumislehed ja neile viitavad QR-koodid.

Olukord

Projekti lähteülesanne oli luua märgistus, mis on selgesti mõistetav igas keeleruumis. Samuti on oluline viia tarbijateni sõnum sorteerimise vajalikusest. Konteineritel olev info on aga piiratud ja põhjaliku ülevaate andmine võimatu.

Lahendus

Ragn-Sellsi konteinerid said uudse märgistuse. Igal kleebisel on jäätmeliiki kirjeldav pilt. Lisaks on sorteerimise õpetamiseks võetud kasutusele QR kood, suunab kasutaja veebilehele, kus antakse vajalikke juhiseid sorteerimiseks, räägitakse sellest, mis saab antud jäätmetest edasi ning jagatakse põnevaid fakte taaskasutamisest.

Kliendi kommentaar

Dreamgrow on arvatavasti kõige tugevama internetiturunduse know-how’ga ettevõte Eestis. Sellest veelgi olulisem on nende usaldusväärsus sh lubadustest ja ajakavadest kinnipidamine. Kui siia veel lisada nende pro-aktiivsus, edule orienteeritud lahendused ja „näoga kliendipoole“ hoiak, siis see kõik kokku moodustab organisatsiooni, mida võib julgelt soovitada.

Rainer Pesti, Ragn-Sells turundusjuht

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.