Wris Reisibüroo - Dreamgrow Digital
Klient: Wris Reisibüroo
Töö: Facebooki kampaania

Kampaania eesmärk oli tuua Wris Reisibüroole 5000 meiliaadressi.

Kliendi soov

Wris Reisibüroo kasutab klientidega suhtlemiseks ja pakkumiste edastamiseks aktiivselt oma meiliturunduskanalit. Müügitulemuste tõstmiseks soovis firma suurendada meilide andmebaasi vähemalt 5000 meili võrra.

Läheneva 25. sünnipäeva puhul otsustas Wris loosida välja reisi kahele Ameerika Ühendriikidesse. Hea auhind kliendilt oli meie jaoks tugev alustala, et koguda meiliaadresse võimsa Facebooki kampaania abil.

Lahendus:

Lõime esmalt funktsionaalse ja atraktiivse maandumislehe. Seejärel suunasime lehele inimesi Facebookist, tehes iga päev kaasavaid postitusi, mis sisaldasid üleskutset kampaanias osaleda. Lisaks kasutasime kampaania mõju suurendamiseks reklaami nii Facebookis, Instagramis kui ka Google Displays.

Kampaanialeht oli ülimalt lihtne ja samas interaktiivne. Üks osa sellest oli USA kaart, kus külastajad said erinevatele sihtkohtadele kursorit suunatas teada huvitavaid fakte selle riigi kohta. Hiljem esitasime Facebooki fännidele nende faktide kohta küsimusi, millele vastused pidid nad leidma kampaanialehelt.

Pöörasime Facebooki sisuloomel erilist tähelepanu sellele, et Wrisi fännid oleks võimalikult motiveeritud postitusi kommenteerima ja jagama. Pideva kampaania jälgimise ja optimeerimise teel saavutasime 21 päeva jooksul oodatust paremad tulemused.

Tulemused:

Meie kampaania tõi Wrisi Facebooki lehele 3724 uut fänni.

Facebook reach 380 464 inimest.

70,68% Goal conversion rate

6770Unikaalset meili

Üle 70% inimestest, kes jõudsid kampaanialehele, jätsid sinna end meiliaadressi. Kogusime kokku 6770 meili ehk saavutasime kampaaniaga loodetud tulemustest 135%.

Kliendi kommentaar:

Klient Wris AS jäi saadud tulemusega väga rahule. Korraldatud kampaania oli kaasahaarav ja mängulik – täpselt nagu plaanitud!

“Eraldi tahaksime ka ära märkida Dreamgrow’ töötajate hea suhtlemise, ootamatutele olukordadele kiirete ja adekvaatsete lahenduste leidmise oskuse ning kõige selle juures siiski rahuliku meele. Aitäh teile Wrisi turundustiimi poolt!”

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.