USIN.EE - Dreamgrow Digital
Klient: USIN.EE
Töö: Kodulehe valmistamine ja e-poe loomine

usin.ee veebilehe valmistamise eesmärgiks oli E-poe ning olemasoleva veebi uuendamine ja lehe mobiilisõbralikuks tegemine.

Olukord

Usina olemasoleval veebil oli e-poe võimalus, kuid selle kasutus oli klientidele pigem keerukas ning haldamine ebamugav. Lisaks oli veebileht ise tehniliselt ja visuaalselt vananenud.

Lahendus

Valmistasime Usinale uue kasutajasõbraliku veebi ning lisasime e-poe. Samuti parandasime lehe visuaalset identiteeti ja struktuuri nii, et firma kvaliteedile orienteeritus peegelduks ka nende veebilehe välimuses. Veebil on nüüd ka kvaliteetne mobiilne vaade. 

Usina uus e-pood on väga lihtsalt ja loogiliselt üles ehitatud. Sinna jõudmine ja kogu ostuprotsess ülimalt intuitiivne.

 

kodulehe valmistamine

Tulemused

DreamGrow loodud veeb võimaldab firmal oma lehte kaasajastada ning saada juurde kliente nutitelefonide ja tahvelarvutite kasutajate näol. Tänu e-poe uuendusele ja parandusele saab Usin-TR kasvatada internetimüüki. Lisaks on veebilehe uus välimus ja paranenud funktsionaalsus rohkem kooskõlas firma identiteedi ja väärtustega.

34%Müügi kasv e-poes

Müük kasvas võrreldes eelmise aasta sama perioodiga rohkem kui kolmandiku võrra.

Tehtud tööd

Usin.ee kodulehe valmistamise tulemuste saavutamiseks rakendasime järgmisi tegevusi:

Kliendi kommentaar

DreamGrow täitis unistused! Meie uus koduleht ja selle haldamine muutus niivõrd lihtsaks, et nüüd võiks kogu kontoriga reisile sõita ja koduleht teeks ise palju asju ära!

Meie ajakulu vähendab uue kodulehe lihtne haldamine päris palju.

Väga positiivsed emotsioonid on kogu DreamGrow kollektiivi abivalmidusest ja avatusest.

Oleme kindlad, et need loodud suhted ei katke ja kindlasti pöördume edaspidi oma veebilahendustega DreamGrow fantastilise tiimi poole!

Edu Teile!

Elmo Mandel
Müügijuht / -esindaja

kodulehe loomine

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.