Salasona.eu - Dreamgrow Digital
Klient: Salasona.eu
Töö: Kodulehe valmistamine ja e-poe loomine

Salasõna veebilehe uuendamise eesmärgiks oli lehe toomine WordPressi keskkonda, E-poe loomine ja kodulehe optimeerimine otsingumootoritele.

Olukord:

Salasõna olemasolev veeb oli valminud lahendusega, kuid puudus e-poe võimalus ning kasutuses olev platvorm ei võimaldanud seda lisada.

Lahendus:

Esimeses etapis sai liidestatud olemasolevale platvormile woocommerce e-pood. Teises etapis tekkis kliendil soov tõsta kogu veebi haldus mugavama platvormi peale. Tööde käigus muutus veebi struktuur kasutajasõbralikumaks ning lihtsasti hallatavaks.

Tulemused:

Paranes kliendi teekond ning seeläbi paranesid müügitulemused. Haldajale muutus veebihaldus mugavamaks ning vähenes halduse peale kuluv tööaeg.

Kodulehe valmistamine

Tehtud tööd:

Salasõna kodulehe valmistamise tulemuste saavutamiseks rakendasime järgmisi tegevusi:

Kliendi kommentaar:

Salasõna kirjastusele soovitati Dreamgrowd kui kogenud ja usaldusväärset partnerit. Meie koostöö sujus hästi ja soovitud eesmärgid said täidetud. Üks peamisi eesmärke oli lehe SEO parandamine. Esimese kahe kuu jooksul peale uue veebilehe valmimist on lehe külastajate hulk kasvanud 35% ilma, et oleksime turundustegevustes olulisi muudatusi teinud. E-poe struktuur on lihtne ja loogiline, kauba eest tasumine mugav. Veebipood uue müügikanalina on klientide poolt hästi vastu võetud.

 

Iris Meigas

Turundusjuht

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.