Hamburg & Partnerid - Dreamgrow Digital
Klient: Hamburg & Partnerid
Töö: Veebilehe valmistamine

Elektrituru avanemises teavitava veebilehe kujundus, arendus ja otsingule optimeerimine.

Olukord

2012 aastal oli vaja viia kõigi tarbijateni sõnum, et elektriturg on avanemas ja sellega on seotud mitmed muudatused. Info esitamine selliselt, et see oleks mõistetav väga laiale sihtgrupile. Tellijaks Majandus ja Kommunikatsiooniministeerium.

Lahendus

Lihtsa ja hea kasutatavusega veebikeskkonna loomine, mis oli sihtpunktiks teistes meediakanalites toimunud teavitusele. Samuti oli oluline kiire jõudmine otsingumootorites esimestele positsioonidele, et info otsijad jõuaksid soovitud veebilehele.

Tulemus

Avatud 2013 oli põhiliseks kanaliks elektrituru avamise kohta põhjaliku info hankimisel. Kampaaniaperioodil külastit lehte üle 265000 korra ja nendest ligi 45,41% saabusid läbi Google või Neti otsingu.

45,41%saabusid läbi Google või Neti otsingu

Kliendi Kommentaar

Elektrituru avanemise veebi www.avatud2013.ee arenduse ja kujundusega jäime väga rahule. Tegemist ei olnud kahtlemata lihtsa projektiga just seetõttu, et veebi sihtrühm on väga lai ehk sisuliselt kõik internetikasutajatest elektritarbijad. Avatud2013.ee näol on tegemist funktsionaalse, tarbijasõbraliku ja kaasaegse visuaaliga lehega. Leht on saanud ka kiitvaid hinnanguid koostööpartneritele ja klientidelt.

Senine koostöö on olnud positiivne ja konstruktiivne. Plussidena tooksime välja muuhulgas koostöövalmiduse, laias ampluaas mõtlemise ning professionaalsed tegijad. Tore, et teilt võib küsida ka “veebikauge” inimese küsimusi, millele saab reeglina arusaadavad ja inimlikud vastused.

Soovitame Dreamgrowd oma koostööpartneritele ning oleme seda ka juba teinud. Kindlasti näeme potentsiaali ka tulevikus erinevate kampaaniate elluviimisel ja/või klientide turundustegevuste osana.

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.