Jaga artiklit sõbraga

Google kirjutab, et nüüdsest on otsingute juures seonduvad terminid välja toodud. Kui otsid “loodusseadusi”, siis pakutakse välja “suur pauk”, “relatiivsusteooria”, “kvantfüüsika” jne. Kuna mul endal ei õnnestunud seda vaadet saavutada, siis panen siia Google blogist pärit pildid. Seotud terminid võib olla päris abiks, kui pea tühi ja otsid näiteks peoruume, mängutuba või muud teenust kus kataloogid esikohad on hõivanud.

google-related-terms

Teise uuendusena on Google suurendanud otsingu tulemuses kuvatava noppe pikkust. See on see tekst, mi tuleb meta description tagist. See tundub päris mugav, sest annab võimaluse juba Googles aru saada, kas linki on mõtet klikkida või mitte. Samas võib pikem tekst muuta oluliselt loetavust ja sellega muutub kasutaja käitumine Google otsingutulemustes. See õnnestus mul Googlest välja võluda (nende näidispäringuga “spice market review shrimp starter dessert“).

google-pikem-description

Nüüd on küsimus, kas peaks koha kiiruga kõikide lehtede description tage ümber kirjutama asuma, et maksimum tekstipikkus ära kasutada või peks ikkagi lühema ja hoomatavama kirjelduse juurde jääma.

Jaga artiklit sõbraga