Jaga artiklit sõbraga

Tänasele Snoobi seminarile jõudsin siis, kui tunnid olid juba alanud ja sain jälgida vaid Steve Jacksoni ja Jukka Ropponeni ettekandeid.

Steve Jackson rääkis külastajate tegutsema panemisest: Turning visitors into customers. Kuidas tegutsejate osa veebis suurendada, kuidas selleks meediat valida ja tulemuseks saada veebikeskkond, mis toob reaalselt mõõdetavat käivet. Näiteks oli tema enda ettevõtte edukas B2B kampaania.

Snoobi boss, Jukka Ropponen, jätkas Steve teemat ja tõi mõned praktilised näited Soomest: Active visitors become active customers. Anna külastajatele seda mida nad tahavad. Ära suru sõnumit, pane kasutajad seda tõmbama. Saa aru, mida kliendid tahavad, räägi nendega õiges keeles.

Sain endale peaaegu lehekülje jagu märkmeid, mida saab kohe rakendada igapäevases töös. Üle pika aja oli värskendav kuulata, et kui õigesti kasutada, siis TV ja bännerid toimivad. Igal asjal on oma koht.

Steve presentatsiooni faili saab siit: Trainers’ House Steve Jackson ECITI Seminar 29.04.2009.ppt 2948kB Powerpoint. Jukka oma tuleb kohe, kohe…

Jaga artiklit sõbraga