Jaga artiklit sõbraga

tasuta veebinar

Tasuta ChatGPT veebinar

Kui sa tahad teada, kuidas tehisintellekt nagu ChatGPT muudab turundajate ja teiste kontoritöötajate elu, siis osale minu tasuta veebinaril, mis toimub 26. jaanuaril. Räägin sellest, kuidas tehisintellekt mu tööd lihtsamaks teeb. Toon näiteid, mida olen viimase kahe kuuga õppinud. Vaata lähemalt...
 

E-turundus, see on eksperimentpositus. Kaupo näitas, et nemad on Neti otsingus terminiga e-turundus esimesed. See on muidugi väga kurb :). Vaatasin järgi ja avastasin, et meie lehel polegi sellist sõna. Nüüd tahaks välja selgitada, kui palju üks pisike postitus, meie positsioone posotsioone muuta suudab. Praegu oleme märksõnaga e-turundus Netis teisel lehel, 26. positsioonil.

Üks asi, mida kindlasti saab väita on see, et me ei saa ilma Neti kirje muutuseta kuidagi esimeseks, sest kataloogikirje on eelistatud. Siiski võiks ennustada kohta esilehe esimeses pooles. Parimaks võimalikuks tulemuseks võiks märksõnaga e-turundus olla kuues.

Neti indekseerib väga aeglaselt. Saab näha, millal need muudatused kohale jõuavad. Kõrvale panen ka Google tulemused (google.ee, mitteloginud olekus, Firefox 3 – teie näidud võivad erineda):

1 Altex
2 Altex
3 eturundus.com (Altex)
4 eturundus.com (Altex)
5 majandus.ttu.ee
6 OKIA
7 OKIA
8 ADM
9 ADM
10 www.slideshare.net (Mihkel Lauk, MRM)

17 DreamGrow
18 DreamGrow

Arvestades, et kogu meie lehel on praegu ainult üks kord mainitud sõna „e-turunduses“, siis on Neti 26. ja Google 17. positsiooni päris lõbus. Nüüd, aga… Tähelepanu… Valmis olla… Ekperiment!

Jaga artiklit sõbraga