Klient: Tehnoülevaatus.ee
Töö: Google AdWords haldus ja optimeerimine

Lahendus

Dreamgrow spetsialistid seadistasid ümber kõik reklaamikampaaniad nii, et see oleks kliendile kõige kasumlikum, ning seadistasid ka tehingte mõõdistamise. Lisaks nendele töödele tõstsime ka reklaamide effektiivsust, ning seadsime eesmärgid tulemuste igakuiseks parandamiseks. Koostöö jätkub endiselt, ning konto üldine effektiivsus on läinud iga kuu paremaks.

Tulemus 2013

Optimeerisime Google Ads kampaania, mille käigus eemaldasime ebaefektiivsed märksõnad, lisasime negatiivseid märksõnu ja testisime pidevalt reklaamide efektiivsust. Seadistasime sealjuures veel kõik vajalikud mõõdikud ning nüüd on tänu õigesti seadistatud mõõdikutele võimalik analüüsida kanali tulemuslikkust ja hinnata kontakti väärtust. Kogu reklaamikonto üldise efektiivsuse parandamisega oleme tõstnud märgatavalt tehingute arvu ning langetanud keskmist tehinguhinda 84,3%.

84,3%keskmise tehingu hinna langus

 

Tulemused 2020

Selle eduloo panin siia üles aastal 2013.

Me arvasime siis, et oleme erakordselt häid tulemusi saavutandu. Me ei osanud oodatagi, kui kaugele on veel võimalik jõuda.

2020 aasta augustis tulemusi vaadates näeme, et järjepidevus annab erakordseid tulemusi.

Täname ka Tehnoülevaatus meeskonda, kes on oma Google Adsi nii pikaks ajaks meie kätte usaldanud.

tehnoulevaatus

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.