Klient: Tehnoülevaatus OÜ
Töö: Google AdWords haldus ja optimeerimine

Lahendus

Dreamgrow spetsialistid seadistasid ümber kõik reklaamikampaaniad nii, et see oleks kliendile kõige kasumlikum, ning seadistasid ka tehingte mõõdistamise. Lisaks nendele töödele tõstsime ka reklaamide effektiivsust, ning seadsime eesmärgid tulemuste igakuiseks parandamiseks. Koostöö jätkub endiselt, ning konto üldine effektiivsus on läinud iga kuu paremaks.

Tulemus

Optimeerisime Google Adwords kampaania, mille käigus eemaldasime ebaefektiivsed märksõnad, lisasime negatiivseid märksõnu ja testisime pidevalt reklaamide efektiivsust. Seadistasime sealjuures veel kõik vajalikud mõõdikud ning nüüd on tänu õigesti seadistatud mõõdikutele võimalik analüüsida kanali tulemuslikkust ja hinnata kontakti väärtust. Kogu reklaamikonto üldise efektiivsuse parandamisega oleme tõstnud märgatavalt tehingute arvu ning langetanud keskmist tehinguhinda 84,3%.

84,3%keskmise tehingu hinna langus

 

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.