ChatGPT veebiseminaride sari - Dreamgrow Digital
Värsked turundusnipid: nõuanded, uuringud ja statistika, turundustrendid mugavalt sinu postkasti

24.10., 16.11., 30.11 kell 10-16 Zoomi veebikeskkonnas, osalemine tasuta

Kutsume osalema kolmel tasuta ChatGPT veebiseminaril toimumisega 24. oktoobril, 16. novembril ja 30. novembril Zoomi veebikeskkonnas. Osaleda võib kõikidel seminaridel ja võib valida ka just endale sobival kuupäeval ja teemaga osalemise. Veebiseminarid on suunatud laiemale huvikonnale.

tisari

Veebiseminare korraldab Turundustreff.ee koostöös Eesti Töötukassaga Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.

Seminaride eesmärk on tutvustada ja õpetada osalejatele ChatGPT ja teiste tehisintellektil põhinevate juturobotite lahenduste kasutamist ning aidata omandada teadmisi ja oskusi selle interaktiivse keelemudeli rakendamiseks erinevates kontekstides. 

Koolitaja on ChatGPT entusiast ja tippkoolitaja Priit Kallas.

Veebiseminaride läbimise tulemusena osaleja:

Omab ülevaadet tehisintellektil põhinevate juturobotite tööpõhimõttetest ja väljakutsetest. On proovinud kasutada erinevaid tehisintellektil põhinevate juturobotite rakendusi.

Proovib kasutada ChatGPT-d ja teisi tehisintellektil põhinevaid juturobotite rakendusi erinevates interaktiivsetes suhtlusolukordades, sealhulgas küsimustele vastamisel, aruteludes ja probleemide lahendamisel.

Näeb kuidas saab kohandada ChatGPT-d vastavalt vajadustele, sealhulgas keelemudeli seadistamist, juhendite andmist ja vastuste redigeerimist.

Hindab ChatGPT poolt loodud teksti kvaliteeti ja kriitiliselt mõelda selle kasutamise eetiliste, privaatsuse ja usaldusväärsuse küsimustes.

Veebiseminaride toimumise kuupäevad, sisu info ja osalejaks registreerumise võimalus ning tähtajad:

Ühe veebiseminari pikkus on 6 akadeemilist tundi.

NB! Kõik veebiseminarid on järelvaadatavad 21 päeva alates iga seminari toimumise kuupäevast. Järelvaatamise võimalust pakume kõigile kes veebiseminaridele registreeruvad.

Aktiivset osalemist oodates

Turundustreff.ee, Eesti Töötukassa ja koolitaja Priit Kallas