Jaga artiklit sõbraga

28-30. augustil toimub Internetiturunduse Eliitlaager, mis on kolmepäevane internetiturunduse koolituse ja kogemuste vahetamise üritus. Ettevõtmise sisuks on anda osalejatele teadmise, kuidas internetis edukalt turundada ja paremaid tulemusi saavutada. Üritus on väga praktiline, mõeldud neile, kes ise internetiturunduse alaseid tegevusi ellu viivad või seda tegevust juhivad.

Koht: Üritus toimub linnast väljas, keskkonnas, mis aitab mõttel lennata ja argipäeva askeldustest natuke kõrvale astuda. Alustame reede õhtupoolikul ja lõpetame pühapäeva pärastlõunal.

Sisu: kolme päevaga internetiturunduse rockstaariks! Oleme kokku pannud koolituskava, mis katab kõik vajaliku tulemusliku müügi tegemiseks internetis. Koolituse viivad läbi Priit Kallas ja Peep Laja.

Boonus I: kasumlikud tutvused teiste tegijatega üle Eesti
Boonus II: kiirabi! Iga osaleja saab oma probleemile/veebile/väljakutsele personaalset nõu.

Osalustasu: kuni 25. juulini on see vaid 3990 krooni + km, hiljem 4990 krooni +km. Kui ühest ettevõttest tuleb 2 või enam inimest, saavad kõik 20% hinnasoodust. Hinnad sisaldavad toitlustust ja majutust kaheks ööks. Kes vajab transporti, saab ka selle hinna sees.

Kas sa vajad abi oma ülemuse veenmisel, et sind üritusele laseks?
Panime kokku dokumendi, mis sisaldab kirja ülemusele ja 10 peamist põhjust osalemiseks. Kui sa pole veel päris kindel, siis enne otsustamist vaata kindlasti ka need põhjused üle: dreamgrow.ee/Internetiturunduse-Eliitlaager.pdf

Peale selles koolituslaagris osalemist sa oskad:

  • tuua oma kodulehele hästi palju ostjaid;
  • veenda külastajaid kogu su kraami ära ostma;
  • kujundada oma veebileht nii, et see müüks (hästi palju);
  • tekitada usaldust sinu ja su toodete vastu;
  • muuta oma kliendid fännideks;
  • panna iga reklaami pandud kroon hulganisti tagasi teenima;
  • hinnata konkurentide samme internetis;
  • panna oma müügitegevus internetis tõeliselt tööle

Registreeru Eliitlaagrisse!

Registreerimisvormi leiad siit: internetiturundus.ee. Täida vorm ja oledki registreeritud! Edasi võtame sinuga ühendust, räägime su ootustest ja vajadustest personaalselt. Kui tahad midagi täpsustada, siis kirjuta võta ühendust ja räägi, mida saa veel teada tahad.Leiame lahenduse.

Tasub kiirustada, sest esimese nelja päevaga on peaaegu pooled kohad juba läinud.

Miks osaleda? Veel põhjuseid…

Jaga artiklit sõbraga