Jaga artiklit sõbraga

Juhtusin näppima uut neti.ee tööversiooni. Avalikust väljalasekest on räägitud 20 august.

Esimesena torkab silma kohe suur google valik ja väheke õhulisem ja paremini haaratav otsingukast.

Personaliseerimise teema on ka jälle üles võetud. Mina sain mõnusalt läbi Facebook Connecti ka kasutajaks. Aga ma olen suhteliselt võõrdunud Neti enda otsingu ja kataloogi kasutamisest. Seega ainult ajaloo ja lemmiklehtede salvestamiseks mul vaevalt sisse logida vaja on.

Võib olla mõtlevad nad tulevikus midagi veel huvitavat juurde. Näiteks lemmik linkide jagamine oma FB sõprade vahel jne.

FireShot capture #028 - NETI

Teine suurem asi on lehtede eelvaate võimalus ekraanipaugu näol. Kõigil on nüüd 20 augustini aega oma kodulehe kood korda teha ja valideerima panna, sest paugumasin arvatavasti ei ole Internet Explorer Windowsi masinas :)

FireShot capture #029 - 'NETI

Kolmas ja kõige tähtsam võimalus on arvatavasti mingil määral tasuline. Samas ka täiesti võimalik ,et edaspidi kõik SEO-gurud räägivad äriregistris kõikide väljade täitmise vajadusest :). Seal saab kuvada igasugust infot. Näiteks panga filiaalide puhul, kus saab sularaha tehinguid teha jne.

FireShot capture #030 - NETI

Otsingu tulemustesse on lisandunud pisipildid nagu ka Googles juba mõnda aega. Samas tundub nagu oleks ka otsingualgoritmi muudetud või on arendusversioon lihtsalt natukene uuemate/vanemate andmetega.
FireShot capture #031 - NETI

Jaga artiklit sõbraga