Kampaaniad ja reklaam internetis - Dreamgrow Digital

Teenused

Kampaaniad ja reklaam internetis

Toome teie lehel külastajad, kes on avatud teie sõnumile. Aitame saada e-kanalitest kontakte, tehinguid ja müüki, ettevõtte ärieesmärkide saavutamiseks. Selleks valime sobivad kanalid, kampaaniamudelid ja sõnumid ning vormime need sihtgrupile sobivasse keelde.

Google Ads kampaaniad

Aitame teil jõuda nende inimesteni, kes just praegu teie teenust või toodet otsivad. Reklaam otsingumootoris on üks efektiivsemaid viise oma potentsiaalsete klientideni jõuda. Meie kogemus otsingureklaamis on märkimisväärne. Oleme viinud läbi kampaaniaid üle maailma, aidates eesti eksportööridel oma kliente leida. Selle kinnituseks on Dreamgrow Digital ka Google Adsi sertifitseeritud partner.

Vaata Google Adsi tulemusi:

KSA Adsi kampaania Amservi Ads kampaania Tehnoülevaatus Adsi kampaania

Reklaam Facebookis

Näitame teie reklaami viiesajale tuhandele inimesele Eestis või miljonitele mujal maailmas. Täpne demograafiline segmenteerimine, huvialade sihtimine ja seotus teiste brändide lehtetega tagavad sihtgrupi täpse tabamise. Facebook annab võimaluse kiiresti sihtgrupini jõuda ja turgu testida.

Kampaanialehed e. maandumislehed

Kasutame turunduses spetsiaalseid tegevusele suunatud maandumislehti, mis tagavad sihtgrupile suunatud sõnumi fokusseerituse ja tegevusele orienteerituse. Maandumislehed aitavad meil teie turundustulemusi mitmekordistada.

Vaata kampaanialehti ja maandumislehti:

Olereks kampaanialeht Ragn-Sells kampaanialehed Grant's minisait

Total Campaign Management™

Total Campaign Management™ on Dreamgrow poolt välja töötatud turundusmudel, mis aitab igast turundusse pandud eurost maksimumi võtta. Jälgime kogu e-kanalites toimuvat turundustegevust ja pidev tagasiside tulemustest aitab selgitada, millised kampaaniaelemendid on võimalik veelgi paremini tööle panna. Mõõdetavad tulemused annavad aluse ärieesmärkide saavutamiseks.

Võta ühendust, sest meilt saad mõõdetavad tulemused!

Meilt saad kõik, mida vajad internetiturunduse ja sotsiaalmeedia jaoks: alates müüvatest veebilehtedest kuni Facebook kampaaniateni, emaililistide kasvatamisest kuni otsingumootori turunduseni.

Võta ühendust siit