Jaga artiklit sõbraga

tasuta veebinar

ChatGPT koolitus:
tulemused turunduses ja teeninduses

Vaata ChatGPT koolitust, kus õpid AI-rakendust oma töös kasutama. Kuidas ChatGPT aitab sisu kiiremini ja odavamalt luua ning vähendada turundus- ja teeninduskulusid, parandades samal ajal töö kvaliteeti? Kuidas tehisintellekt võib mõjutada peaga töötavate inimeste tulevikku? Vaata lähemalt...
 

1 pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna. Emaili spämm on jama. Ärge tehke seda!

spamm turundus ei toota

Olen nõus, et spämmiga võib tihtilugu tulemusi saavutada ning paljud seda ka teevad. Siiski on spämmimine üks maailma nõmedamaid turundustehnikaid ja ma ei soovitaks teil seda kasutada. Ja nagu pildiltki on näha – spämmkirju loetakse järjest vähem.

Loapõhine epostiturundus on alternatiiv spämmile

Soovitan kasutada loapõhist epostiturundust. See tähendab, et inimesed ise annavad nõusoleku neile kirjade saatmiseks. Tänu sellele nõusolekule on nad märksa motiveeritumad teie kirju lugema ja teiega tegemist tegema. Targasti kasutades võib teie loapõhisest postiloendist saada kullaauk.

Kuidas inimesi oma listi saada?

Lihtne turumajandus – paku emaili vastu vahetuskaupa ehk mingisugust väärtust, mis teeb emaili andmise atraktiivseks. Õpi müügikoolitaja Ekke Lainsalult – https://myygiproff.ee/lyhikursus. Mõne päevaga mitutuhat liitujat ja postiloend kasvab pidevalt.

Üritame siis mitte edaspidi spämmida, eks? :)

Meiliturunduse koolitus

Meiliturundus on kõige efektiivsem turunduskanal, mida kasutada suure hulga kontaktidega suhtlemiseks. Tule koolitusele, mis annab sulle teadmised, et saaksid viia mailiturunduse oma ettevõttes uuele tasemele ja sellest maksimaalset kasu saada. Vaata lähemalt…

Veel huvitavat lugemist samal teemal:

Jaga artiklit sõbraga