Jaga artiklit sõbraga

Kolmapäeval toimub New Yorkis Seth Godini uue raamatu Tribes esitlus. Kuna ma selle raamatu endale väga vara ära tellisin ja siis ka Triiibes.com kogukonnaga liitusin, siis sain VIP kutse üritusele. Natuke on vaja ka mõtteid koguda ja igapäeva rüselusest välja saada, niisiis järgmise nädala lõpuni peamiselt offline ja Seth Godiniga tutvumas.

Seth Godin - Tribes: We Need You to Lead Us

Raamat räägib sellest, kuidas inimeste üks põhivajadusi on kuuluda. Üks meie tugevamaid enesesäilitamisinstinkte siduma end omasugustega. Siiani on kogukonnad olnud piiratud füüsiliste vahemaade ja materjaalsete kulutustega. Internet on aga need piirangud elimineerinud. Nüüd on vaja ainult eestvedajad ja tahet, et midagi ettevõtta. Nagu ütleb raamatu alapealkiri: We Need You to Lead Us. Raamat on suuresti üleskutse ennast välja elada, teised kaasa tõmmata ja teha midagi erakordset. Täna on selleks rohkem võimalusi kui kunagi varem. Nagu ikka tümitab Seth kõvasti tv-industriaal kompleksi ja ütleb:

Today, marketing is about engaging with the tribe and delivering products and services with stories that spread.

Seth Goodini raamatu ilmumise postitus on siin: The rapid growth (and destruction) and growth of marketing.

I discovered in writing it is this: The next frontier of marketing is in leading groups of people who are working together to get somewhere.

Jaga artiklit sõbraga