'veebileht' teema artiklid - Dreamgrow Digital
Värsked turundusnipid: nõuanded, uuringud ja statistika, turundustrendid mugavalt sinu postkasti

Blogi.dreamgrow.ee
Artiklid sildiga ‘veebileht’

Artiklid: Priit Kallas

Priit Kallas on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Ta tegeleb digiturundusega aastast 1996. Priidu igapäeva töö on aidata ettevõtetel oma tulemusi parandada kasutades selleks digiturunduse ja tehisintellekti abi.

SEO, sisuturundus, Google, analüütika, ChatGPT ja tehisintellekt (AI) on tegevused, millega ta pidevalt kokku puutub.

Praegu on Priidu fookuses tehisintellekti kasutamine turunduses ja ettevõttluses üldiselt. Mitmetes igapäevastes töölõikudes saab AI abil tulemusi mitmekordistada ja Priit aitab ettevõtetel need kohad üles leida ja konkurente edestada.

Oma karjääri jooksul on ta teinud koostööd mitmete Eesti tippbrändidega nagu Telia, Nordea, EAS, Eesti Energia, If Kindlustus, Peugeot, Postimees, Tartu Ülikool ja paljud teised. Tema käe alt on läbi käinud kampaaniad, mis on suunatud nii Eestisse kui välisriikidesse Euroopas ja Ameerikas.

Lisaks praktilisele tööle klientide ja oma ettevõtete turundamisel on Priit viimase 18 aasta jooksul koolitanud tuhandeid turundajaid rohkem kui 700 koolituse, töötoa ja konverentsi ettekandega.

Priit avaldanud üle 1500 artikli, video ja podcasti. Seda materjali on lugenud, kuulanud ja vaadanud üle 12 miljoni inimese nii Eestis kui maailmas.

Priit on ka Äripäeva raadio saatejuht ja toob teieni Eesti turundajate kogemusi saates Digiturunduse praktikum. Priit on EASi ja Loomeinkubaatori ärimentor.

Priit on jooksnud järjest üle 105 kilomeetri, sõitnud suuskade ja lumelauaga rohkem kui 100km/h, aga jalgrattaga ainult 69km/h. kallas.biz

Värsked turundusnipid

Sisesta siia oma meiliaadress ja saad turundustrendid mugavalt postkasti,
 

Ole kursis!