Jaga artiklit sõbraga

google adwords ja ee domeenid aeguvad

Igapäeva tegemiste käigus võivad mõned asjad meelest minna. Selleks, et ebameeldivaid üllatusi vältida pane endale tegemiste nimekirja kaks olulist asja:

Google AdWordsi kontod eurodesse 30. november 2010.

Uuest aastast on meil uus raha ja see väljendub ka Google AdWordsi kontodel. Nimelt sulgeb Google kroonides olevad kontod. Natuke kurb, et Google inimesed ei oska teha sellist süsteemi, kus kasutaja saaks ise oma valuuta valida ja pakub alternatiivina konto kustutamist. Tegelikult võib sellist vajadust esineda ka mujal kui eurole üleminekul. Aga nagu targad mehed on öelnud:

You can’t control the wind, but you can adjust your sails.

Siin on Google AdWordsi kontode üle tõstmise juhend.

Muide üks huvitav asi, mis Ads eurodeks keeramisega kaasneb on see, et ilmselt tõusevad hinnad. Nimelt saab teha pakkumisi sendi täpsusega, aga Eesti ja euro sentidel on märkimisväärne vahe. Kui sul varem oli klikihinnaks 1 kroon ja sa võisid selle tõsta näiteks 1,03 krooni peale, siis nüüd on sammuks 1 euro sent.

Ee domeenid tuleb uuendada hiljemalt 5. jaanuar 2011.

Uus ee domeenide majandamise süsteem on küllaltki ebamugav. Kindlasti jääb suur osa Eesti 79 tuhandest domeenist uuendamata. Peamisteks põhjusteks on rahvusvahelistest domeenidest üle kolme korra kallim hind ja jube tüütu asjaajamine. Siiski, kes soovivad oma ee domeeni säilitada, peavad sellega toimetama enne järgmise aasta jaanuari algust.

Siin on info, kuidas oma ee domeen ümber registreerida.


_________________________

Pilt Mayhem Chaos

AdWordsi sertifikaat

Google AdWords haldusteenus

Paneme sinu Google Ads’i kampaaniad efektiivselt tööle! Jäta Google Adsi haldus spetsialistidele.

Mõõdame tulemusi ja optimeerime kampaaniaid nii, et saad oma reklaamieelarve ulatuses maksimaalse arvu uusi kliente.

Haldame kampaaniaid, reklaamigruppe ja märksõnu. Võtame kasutusele display-võrgustiku ja remarketingi. Hoiame pidevalt käimas kampaaniaid, mille abil saad igast Adsi paigutatud eurost mitu tagasi.

Vaata lähemalt…

Jaga artiklit sõbraga