Jaga artiklit sõbraga

Tavaliselt räägitakse ainult sellest, mis kasu keegi internetis turundades saab. Täna vaatame asja teise nurga alt ja ütleme ausalt välja, mis jääb saamata ja kes selle saab, kui mitte oma võimalusi internetis ära kasutada.

konkurent-edu

Otsimootorid

Teie ütlete “Ei viitsi, meil pole selle jaoks aega.”
Konkurent ütleb: “Davai…teeme ära”.

Tulemus: Teie potentsiaalsed kliendid, kes võiksid teie firmasse raha juurde tuua lähevad konkurendi juurde, sest nad ei leidnud teid üles. Nüüd mõtle veel sellele, et läbi otsimootori tulnud külastajad on väga kvaliteetsed külastajaid, sest nad juba otsivad oma probleemile lahendust.

PS. Eestis on kõrgete kohtade saavutamine võrreldes näteiks inglise keelse Google’iga maagiliselt lihtne. Just do it, what are you waiting for?

Sotsiaalne meedia ja blogimine

Teie ütlete “Meil pole aega ja oskusi.”
Konkurent ütleb “Ajad muutuvad. Turundus muutub. Õpime, katsetame ja teeme ära.”

Tulemus: Konkurent ebaõnnestub korra, kaks või isegi rohkem, aga ta tõuseb taaskord püsti ja pikas plaanis seob ta teie (!!!) potentsiaalsed kliendid oma brändiga, kuulab neid ja loob kultuuri, kuhu teie ei kuulu. Tema võidab usaldusväärsust, brändi tuntust, head mainet ja muidugi raha ja teie – olgu, teie jääte auhinnalisele teisele kohale.

Epostiturundus

Teie ütlete “Tundub liialt keeruline ja me ei ole spämmerid”
Konkurent ütleb “Epostiturundus ei tähenda spämmimist, vaid on üks efektiivsemaid kui mitte kõige efektiivsem turunduskanal internetis. Let’s do it!”

Tulemus: Konkurent kasvatab vaikselt, aga kindlalt oma postiloendit kuni jõuab olukorrani, kus iga väljasaadetud müügikiri tähendabki kohe müüki ja reaalset raha pangakontol. Teie jääte muidugi kõigest sellest lõbust ilma ja peate leidma muud teed klientide raharaudade avamiseks.

Müügile optimeeritud koduleht

Teie ütlete “Kõik on ju siin veebis olemas. Seda ei ole vaja testida ega arendada. Päring tehakse niikuinii, kui meie teenus kasulik tundub.”
Konkurent ütleb “Päringuid tuleb märksa rohkem siis, kui muudame selle tegemise külastajale võimalikult lihtsaks ja ahvatlevaks”

Tulemus: Konkurendi veebilehel käib 1000 külastajat nädalas ja päringuid tuleb 100. Teie veebilehel käib 100 külastajat nädalas ja päringuid tuleb 1. Tema saab rohkem kliente ja raha. Teie saate teise koha.

Kas nägid, kui palju on kaotada, kui mitte internetiturundusega tegeleda?
Lõpeta konkurentide edukaks tegemine!

Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele, SEO koolitus

SEO koolitus annab sulle teadmised, kuidas otsingumootorites paremaid tulemusi saavutada ja rohkem külastajaid lehele tuua. Kuidas selgitada välja, millised märksõnu sihtgrupp kasutab? Milliseid tehnilisi võtteid otsimootoritele optimeerimine sisaldab ja kuidas neid kasutada? Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele anna pikaajalisi tulemusi ja aitab kaasa müügi kasvule. Vaata lähemalt…

Jaga artiklit sõbraga