Jaga artiklit sõbraga

Google Analytics logoLähiajal on oodata Google Analytics statistikaprogrammi kahte uut ja täiesti vajalikku lisafunktsiooni. Google hoiatas, et tegemist on power-user‘itele mõeldud funktsioonidega.

Esimene neist peaks veebianalüütikutele eriti mokkamööda olema, sest võimaldab käigupealt teha sügavanalüüsi ja näha kõiki andmeid ühes tabelis. Korraga on võimalik näha kahte mõõdet, näiteks märksõnad ja riigid.

Teine lisafunktsioon on pigem täiendus eelmistele Custom Reports ja Advanced segments uuendustele, mis võimaldab koostatud raporteid ja segmente jagada erinevate profiilide vahel. Seni olid mõlemad funktsioonide seotud konkreetse e-mailiga ja iga uue kliendi e-mailiga tuli luua raporteid ja segmente üha uuest. Uue lisafunktsiooniga peaks mure lahendatud olema.

Täpsemalt on võimalik lisafunktsioonide kohta lugeda Google Analytics ametlikust blogist.

Jääb ainult oodata, millal lisafunktsioonid Google Analytics kontodele lisatakse.

Google Analytics koolitus

Google Analytics meistriklassis saad teada, kuidas veebianalüütika aitab Sul paremaid tulemusi saavutada ja müüki kasvatada. Koolituse käigus anname Sulle ülevaate, kuidas selgitada välja, millised kanalid toovad ettevõttele kasu ja millised vaid näiliselt toimivad. Fookuses on tehingute ja raha mõõtmine. Vaatame, kuidas andmetest olulist infot leida. Vaata lähemalt…

Jaga artiklit sõbraga