Jaga artiklit sõbraga

Eelmine nädal sai kirjutatud, et Google Analytics muutis välimust. Layout’i muutmine oli suurte muudatuste algus. Google Analytics meeskond on viimase aasta jooksul kogunud kasutajate arvamusi ja ekspertide soovitusi, et lisada Google Analytics statistikaprogrammile täiendavaid lisaväärtusi ning muuta GA veelgi võimsamaks, võimalusterohkemaks ja kasulikumaks veebianalüütika tööriistaks.

Mul on olnud võimalus kolme uut Google Analytics funktsioone juba testida. Järgmistes postitustes teen nendest funktsioonidest põgusad ülevaated.

Järgmised postitused:
Google Analytics uuendus #1: Custom Reporting
Google Analytics uuendus #2: Advanced Segments
Google Analytics uuendus #3: Motion Charts

Kõik kolm uut Google Analytics funktsiooni on alles Beta faasis.

Google Analytics uued funktsioonid

Google Analytics uued funktsioonid

PS! Kui teie Google Analytics kontol ei ole veel neid 3 uut funktsiooni näha, siis tuleb varuda kannatust. Google Analytics meeskonna sõnul peaks kõik GA kontod saama uued funktsioonid külge lähinädalatel.

Lugemiseni – kommenteerimiseni.

Google Analytics koolitus

Google Analytics meistriklassis saad teada, kuidas veebianalüütika aitab Sul paremaid tulemusi saavutada ja müüki kasvatada. Koolituse käigus anname Sulle ülevaate, kuidas selgitada välja, millised kanalid toovad ettevõttele kasu ja millised vaid näiliselt toimivad. Fookuses on tehingute ja raha mõõtmine. Vaatame, kuidas andmetest olulist infot leida. Vaata lähemalt…

Jaga artiklit sõbraga